Youtube Oyun Kanalları İçin İsim Önerileri

0
1670
youtube oyun kanalı isim öneri tavsiye 2019
Kiev, Ukraine - August 25, 2014: Different popular social media icons in a group folder on android smartphone homescreen.

Youtube, oyun yayıncıları için biçilmiş kaftan. Para kazanmanın, eğlenerek yayıncılık yapmanın ve çok ciddi paralar kazanmanın mümkün olduğu eşsiz bir video sitesi. Bu siteden para kazanan yüzbinlerce video içerik üreticisi var ve bunların birçoğu oynadığı oyunlar sayesinde para kazanan kişiler. Siz de hem oyun oynamak hem de para kazanmak istemez misiniz? Elbette istersiniz ve inanın bana bu mümkün, zaten bu konuyu okuyorsanız bu hedefi gerçekleştirenleri de görmüşsünüz demektir. Ancak öncesinde size bir isim lazım….

Bir youtube kanalı açmak çok kolaydır. Tek ihtiyacınız olan şey bir Google hesabı ve işlem tamamdır, youtube kanalınız oluşturuldu. Ardından video yüklemek ve şartları sağlayarak para kazanmayı beklemek kalıyor. Fakat tüm bunların gerçekleşebilmesi için oyun kanalınıza etkili, okunaklı, akılda kalıcı ve çarpıcı bir kanal ismi bulmalısınız.

Youtube Oyun Kanalları için isim Seçeceklerin Dikkat Etmesi Gerekenler

Kanal ismi seçerken dikkat edilmesi gereken bazı hususlar var. Bunlara dikkat ettiğiniz sürece her ismi kullanabilirsiniz ancak merak etmeyin, bizzat kendi ürettiğim oyun kanalı isimlerini de aşağıda listeleyeceğim.

Kanal ismi içeriği her ne olursa olsun yasalara uygun, gayri ahlaki ifadeler içermeyen bir isim olmalıdır. Uyuşturucu Baronu gibi kötü çağrışımlar yapan yada tehditkar isimler kullanılmamlıdır.

– Kendi adınıza bir kanal açacaksanız ve isminiz kanalınızın da adı olacaksa isminizin popüler bir isim olmadığından emin olun. Mehmet Türkoğlu, Ahmet Çelik gibi isimler akılda kalıcı değildir. Bu isimlerin arasına oyunlarda kullandığınız nickinizi ekleyebilirsiniz. Ahmet “Armut” Kurtoğlu gibi…

– Aylin Kontente gibi bir isminiz varsa böyle bir nick yaratmanıza da gerek yok, direk adınıza bir kanal açabilirsiniz.

Peki bu hususlar dışında direk olarak önerebileceğin youtube oyun kanalı ismi var mı? Evet var, yukarıda bahsettiğim gibi akılda kalıcı ve içerik hakkında fikir veren isimler için aşağıdaki listeyi inceleyebilirsiniz…

Oyun Deryası
Oyuncu Cemiyeti
Mood Gaming
Everyone Playing
Herkes İçin Oyun
Kral Gaming
Tehlikeli Oyunlar
BiDoluOyun
BiDoluGaming
Anatolia Power
Anatolia Gaming

Genel olarak benim önerebileceğim oyun kanalı isimleri bunlar. Kısa bir süre düşünerek çok daha yaratıcı ve marjinal isimler bulabileceğinizden eminim. Unutmayın, kanalınızın adı ileride yapacaklarınız için son derece önemlidir, bu nedenle iyi düşünün ve ona göre karar verin.

Bol kazançlar dilerim…

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here