World War Z Sistem Gereksinimleri

0
385
World War Z Sistem Gereksinimleri

World War Z 2013 yılında baş rolünde Brad Pitt’in bulunduğu bir bilim kurgu filmidir. Film çok heyecan verici ve gerilim yüklüydü. 16 Nisan 2019 tarihinde ise filmin oyunu piyasaya sürüldü. Bu oyun Saber Interactive tarafından geliştirildi ve Mad Dog Games LLC tarafından da yayımlandı. Oyun hem tekli olarak hem de multiplayer (çoklu) oyuncu olarak oynanabilir. Oyun çıktığı tarihten itibaren çok fazla ilgi görmüş durumdadır. Daha önce 320 bin adet satması hakkında bir içerik de paylaşmıştık. Aynı şekilde World War Z tanıtım videosu için de bir haber paylaşmıştık. World War Z sistem gereksinimleri paylaşarak siz değerli okuyucuların bilgi almasını istiyoruz.

Sistem Gereksinimleri

  • İşlemci: Intel Core i7-3970
  • Depolama alanı: 20 GB
  • RAM: 16 GB
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 960 / AMD Radeon R9 280
  • İşletim sistemi: Windows 10 64-bit

World War Z oyunu konusu itibariyle zombilerin Dünya’da baş göstermesiyle beraber bu durumdan kurtulmak için bir yol bulunmasına çalışılmasını anlatmaktadır. Oyuncu da bu hikayede görev almaktadır. Oyun için sıradan bir bilgisayardan daha iyisi gerekmektedir. Oyun sadece tek başına 20 GB yer kaplamaktadır. Bu da bilgisayar hızına etki edeceği anlamına geliyor. Bu yüzden hard disk seçimi de yapmanız gerekir. World War Z sistem gereksinimlerine baktığımızda 16 GB da ram istiyor. 8 GB ram ile de çalıştığı belirtildi. Ancak en iyi şekilde çalışması için 16 GB ram gerekiyor. Ram sorununu da geçmeniz gerekiyor. Ancak oyun çözünürlüğü gayet iyi, bu yüzden de oyuncular tarafından tercih edilmektedir.

WWZ oyunu oldukça ilgi gördü ve video oyun sektörü için popüler oyunlar arasında yerini aldı. Twitch oyuncuları arasında da zaman zaman oynanır oldu. Aynı şekilde Twitch fenomenleri de World War Z oyununa ilgi gösteriyor. World War Z oyunu satın almak ya da oyun hakkında detaylı bilgi resmi sitesine bakabilirsiniz.

Oyun incelemeleri ve sistem gereksinimleri paylaştığımız sitemizde daha fazla oyuna yer vereceğiz. İstediğiniz oyunları yorum olarak alt kısımdan paylaşmayı ihmal etmeyiniz. Görüşlerinize değer veriyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here