World of Warcraft Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu
World of Warcraft Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu. World of Warcraft hesabınız varsa ve bir müddet Azeroth'a girmediyseniz, Blizzard sizi birkaç günlüğüne davet ediyor. Bu hafta sonu fiyatsız olarak geri dönebileceksiniz.

World of Warcraft Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu. World of Warcraft hesabınız varsa ve bir müddet Azeroth’a girmediyseniz, Blizzard sizi birkaç günlüğüne davet ediyor. Bu hafta sonu fiyatsız olarak geri dönebileceksiniz.

World of Warcraft Ücretsiz

21 Mart’tan 24 Mart’a kadar tüm etkin olmayan hesaplar yükseltilecek ve bu hafta sonu fiyatsız olarak geri dönebileceksiniz. WoW’un yıldırım hızındaki ilerlemesi ile üç günde çok şey yapabilirsiniz.

Genişlemelere ayak uyduramasanız dahi, bir Legion hesabına geçersiniz, böylelikle Battle for Azeroth’dan önce her şeyi oynayabilirsiniz. Son genişlemede sunulan bir takım yeni şeylere bakabilirsiniz. Fakat bu sadece üç saatlik tecrübe müddetinden sonra olası olur. Tecrübe hafta sonu süresince 12 karaktere kadar tekrarlanabilir.

WoW her genişlemeyle dramatik bir şekilde değişiyor, bu yüzden birkaçını kaçırdıysanız yakalayacağınız çok şey olacak. Bütün yeni dünyalar, sınıflar, ırklar ve mekanikler karışınıza çıkabilir. Battle for Azeroth bu arada bağlaşık ırklar başlattı. Mevcut ırklar üzerinde yeni bir karakter oluşturabilmeniz için kilidi açmanız gerekir. Ne yazık ki, hafta sonu süresince bunu yapmak için yeterli vaktiniz olmayacak.

Spin için bir Demon Hunter almanız önerilir. Hikayeye olan bağları göz önüne alındığında Legion’u keşfetmek için mükemmel bir sınıftırlar ve prolog hikayesini oynayarak otomatik olarak gösterişli kabiliyetler, donanımlar ve binekler kazanacaksınız. Bundan sonra, genişleme arayışlarını hemen ele almaya hazır olacaksınız. Ayrı olarak, kanatları ve yıkıcı göz huzmeleri var. Onlar mükemmeller.

Ulaşmak için özel bir şey yapmanıza gerek yok. Yalnızca Battle.net uygulamasını edinin, oyunu indirin ve oynayın. Fiyatsız hafta sonu bittikten sonra takılmaya karar verirseniz, Battle for Azeroth 31 Mart’a kadar satışta. Oyunu aşağıdaki irtibatı kullanarak indirebilirsiniz.

World of Warcraft İndir

Bir önceki makalemiz olan ‘ Half Life 3 geleceğini söyleyen e-posta mesajı ‘ adlı makalemize göz atmayı unutmayın 🙂

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here