World Of Warcraft En Çok Karşılaşılan Sorunlar ve Çözümleri

0
441

World Of Warcraft En Çok Karşılaşılan Sorunlar ve Çözümleri

Birçok oyun artık gelişmiş olan özellikleri içerdikleri kocaman dünyaları sebebiyle insanlara karmaşık gelebiliyor ve sorunlar yaratabiliyor. Bu sorunları çözünce ancak oyunu gerçekten oynama hazzına kavuşuyorsunuz. İşte bu sorunların çözümünde, World Of Warcraft en çok karşılaşılan sorunlar ve çözümleri konusunda bilmeniz gereken ve çözmeniz gereken ilk şey sorunun kimden kaynaklandığını bulabilmektir. Çünkü bazı problemlerin bazen oyun ile hiç bir alakası olmamakla beraber tamamen kullanıcı hatasından oluştuğunu söyleyebiliriz. Kocaman bir dünya ve çok geniş bir oyun zekası olan bu oyunda da sorunlarınızın üstüne gitmelisiniz.

World Of Warcraft’da Hesap Nasıl Yaratılır?

Birçok oyunda olduğu gibi internet üzerinden oynanan bu oyununda belli bir ücreti vardır. Ancak bu ücreti yatırdıktan sonra hesap yaratabiliyor ve oyunu oynamaya başlayabiliyorsunuz. Birçok insanda olduğu gibi sizde de bu hesap yaratma konusunda bir kafa karışıklığı meydana gelebilir. Yapmanız gerekenler oldukça basittir. Öncelikle yapmanız gereken sistemin sizi götürdüğü yere giderek adımları takip etmek. Çünkü zaten hesap yaratma işleminde site size yardımcı olarak hangi işlemleri yapmanız gerektiğini belirtiyor. Sizin yapmanız gereken tek şey de bu adımları tek tek takip etmek olacaktır.

World Of Warcraft da Yapılan Büyüleri Nasıl Geliştirebilirim?

Oyunda belli bir süre sonra aşama kat ettiğinizde belli seviyelere geldiğinizde oyunun anatomisine uygun olan ve bulunduğunuz seviyede başarılı olmanızı sağlayacak yöntemler ve büyüler öğrenmek isteyebilirsiniz. Sizde eğer birinci seviyeyi geçip daha gelişmiş seviyelere geldiğinizde hala ilk aşamada ve adımda kullandığınız büyüleri kullanıyorsanız bunu değiştirebilirsiniz. Yapmanız gereken öncelikle, oyundaki her seviye için farklı eğitmenlerin olduğunu bilmektir. Çünkü oyun içindeki her seviyede o oyunun seviyesinde basıl başarılı olacağınızı gösteren bilmediğiniz konularda size yardımcı olan eğiticiler vardır. Ancak bu eğitmenlerin hepsi de ufak ufak ücretler karşılığında bu ipuçlarını veriyor. Yani yapmanız gereken belli miktar ödeme yapmaktır. Ödemeyi yaptıktan sonra nasıl büyü yapacağınızı öğrenebilir ve bu büyüleri kullanabilirsiniz.

World Of Warcraft’da Stormwind’e Nasıl Gidilir?

Oyunun içinde hareket ederken bazı işlemleri nasıl yapacağınız konularında hataya düşebilirsiniz. Bunlardan birisi de şehirlerarasında yolculuk yapmaktır. Çünkü oyun çok büyük bir haritaya sahiptir. Bu haritada bir yerden bir yere gitmek için bazen araçları kullanmak akıllıca olabilir. Çünkü bu şehirlerarasında yolculuğu yürüyerek yapmak çok uzun zamanlar alabilir. Bu süreleri kaybetmemek ve gücünüzü de çok kaybetmemek için bu araçları kullanmanız gerekir. Ancak burada karşımıza çıkan bir diğer önemli sorunda bu şehirlerarası yolculuk yapan araçların yol rotalarını öğrenebilmektir. Çünkü ancak bu sayede gideceğiniz yere giden araçları bulabilir ve bunlarla gitmek istediğiniz yere gidebilirsiniz. Bunu öğrenmek için de NPC’lerle konuşmak gerekiyor. Bu araç alanlarını işleten NPC’ler ile konuştuğunuzda bu araçların rotalarını rahatlıkla öğrenip gideceğiniz yere de hangi aracın gittiğini bulabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here