World Of Tanks İncelemesi ve Özellikleri

0
429
World Of Tanks

World Of Tanks tank savaş oyunları kategorisinde yer alan 12 Ağustos 2010’da yayına alınan kaliteli bir oyundur. Wargaming şirketi tarafından üretilmiştir. Dünya çapında oyuncu kitlesine sahip oldukça başarılı olmayı başarmış popüler bir oyundur. Oyun incelemeleri kategorisinde bahsettiğimiz oyunlar arasında övgüyü ciddi manada hak eden bir kaç oyundan bir tanesi de World Of Tanks‘dır. Kendi sitesinde yazdığına göre Dünya çapında 110 milyon gibi dev bir oyuncu kadrosuna sahiptir. 110 milyon rakamı bile ne kadar büyük bir oyuncu ağı olduğunu ve ne kadar büyük bir alt yapıya sahip olduğunu açıkça gösteriyor. Bu arada oyun 7 yaş ve üzeri oyuncular için oynanma hakkına sahiptir.

World Of Tanks oyunu tam 17 farklı dil desteği vermektedir. 100’e yakın ülkede kullanıcısı bulunan oyun tebrik edilmeyi hak ediyor. Oyunu test etmek ve incelemek için oyunu indirdik. Oyun kurulumunu hızlıca yaptık ve her hangi bir zorlama ya da yavaşlama ile karşılaşmadık. Oyun çözünürlük bakımından gayet tatmin edici. Hız, harita, silahlar, sesler ve diğer detaylar bakımından göz atıldığında savaş oyunu seven kişileri memnun edeceği kesin. Ayrıca daha önce inceleme yaptığımız Age of Empires, Traffic Rider ve Worl War Z oyunlarına da bakmanızı tavsiye ederiz.

World Of Tanks

World Of Tanks Kurulumu

Oyun sadece Windows ve Mac işletim sistemlerinde çalışmaktadır. World Of Tanks oyunu tank oyunları listemizde 1 numarada olmayı kesinlikle hak etmektedir. Oyunu indirip siz de hemen oynamaya başlayabilirsiniz. Oyunu indirmek için öncelikle resmi sitesi olan www.worldoftanks.eu/tr’a giriş yapın. Üst menüde bulunana oyun seçeneğine tıklayın. Çıkacak sayfadaki hesap oluşturun butonuna tıklayın. Hesap oluşturduktan sonra dosyaları indirip oyun oynamaya başlayabilirsiniz. Oyunda alt seviyelerden başlayarak puan kazanıp daha ileri seviyelere gitmenize imkan tanınıyor.

Klan üyesi olarak toplu hale savaş yapabilir ve daha yüksek puana sahip olabilirsiniz. Oyun 20. yüzyıl ortalarında geçtiğinden dolayı o zamanın tankları ve teknolojileri kullanılıyor. Daha fazla rakip yok edip puan toplayarak tank gücünüzü arttırabilir ya da daha güçlü bir tanka sahibi olabilirsiniz. Siz de hemen oyunu indirin ve tank savaşlarına katılın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here