Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2, 2020'de geliyor
Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2 ön sipariş açıldı, ne zaman çıkacak? Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2, 2020'de sizlerle.

Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 ön sipariş açıldı, ne zaman çıkacak? Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2, 2020’de sizlerle.

Oyunun ilk fragmanı

Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 hakkında

Vampir terörü eyleminde senin varlığın Seattle kan ticareti savaşını körüklüyor. Şehri kontrol eden yaratıklarla huzursuz ittifaklar kur ve Seattle’ın kuvvetli vampir gruplarını kanlı bir iç savaşa sürükleyen büyük komployu açığa çıkar.

Nihai Vampir Ol
World of Darkness’a gir ve seçimlerinle uyumlu ilgi çekici karakterlerle dolu bir şehirde vampir fantazini doya doya yaşa. Öne çıkan, hızlı ve büyük dövüş odaklı çarpışma sistemimizde sen ve benzersiz disiplinlerin bir silah değerindesiniz. Sen geliştikçe gücün de artacak; ama unutma ki Sahte Kılığın açığa çıkmaması için her şeyi yapmalı ve insanlığını korumalısın… Yoksa sonuçlara katlanırsın.

Seattle’ın Karanlık Kalbine Gir ve Elit Vampirler Arasında Hayatta Kal
Seattle ezelden beri vampirler tarafından yönetilmiştir. World of Darkness’ta orijinaline sadık kalarak yeniden canlandırılan Seattle konumlarında kurbanlarını avla. Şehrin doğuşundan bu yana varlığını sürdüren kadim kan kurucuları ve şehri yeniden tanımlayan teknoloji piyasasını yöneten yeni kanlarla tanış. Herkesin gizli emelleri olduğunu unutma ve müttefiklerini seçerken akıllı davran.

Huzursuz İttifaklar Kur
Seattle kan ticareti savaşında rekabet eden ve kendilerine has özellikleri ve hikayeleri olan gruplar arasından seçimini yap. Herkes seni, kimin yanında olduğuna bakarak yargılayacaktır ama unutma ki kimse elini kana bulamadan varlığını uzun süre devam ettiremez.

Hikayeyi Yaşa
Orijinal Bloodlines’ın yaratıcısı tarafından yazılan Vampire: The Masquerade® – Bloodlines™ 2, ilk oyunda yer eden hırslara hayat veriyor ve hayranların en sevdiği bazı karakterleri sizlere sunuyor.

Oyunu Epicgames’den yada Steam üzerinden ön sipariş alabilirsiniz. Epicgames üzerinden almak için buradan veya Steam üzerinden almak içinde buradan tıklayabilirsiniz.

Oyunun çıkış tarihi Mart 2020.

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here