Tropico 6 Oyun İncelemesi ve Sistem Gereksinimleri
Tropico 6 oyun incelemesi ve sistem gereksinimlerini bugün sizler için inceliyor olacağız oyun hakkında merak ettiğiniz tüm bilgiye ulaşabileceksiniz.

Tropico 6 oyun incelemesi ve sistem gereksinimlerini bugün sizler için inceliyor olacağız oyun hakkında merak ettiğiniz tüm bilgiye ulaşabileceksiniz.

Tropico 6 Hakkında

Tropico 6 adlı oyun bir simülasyon oyunu olarak değerlendirilse de oldukça zorlayıcı ve gelecek hamleleri düşünmek zorunda kalacağınız bir yapım olarak kendini gösteriyor. 1800’lü yıllardan itibaren yönetimine başlayacağınız bir şehrin geliştirilmesi tamamen oyuncuya bırakılıyor. Ancak öte yandan siyasi ilişkilerini de geliştirmek durumunda kalacağınız bu oyunda öne çıkan diğer bir detay ise halkı memnun etmek için ekstra bir gayret içerisine girmeniz olacaktır. Bu oyunda TRopico halkına karşı biraz zorba olmanız gerekebilir. Tamamen demokratik şartlar altında gelişim içerisine girilirse de işlerin o kadar fazla sarpa saracağına da kesin gözüyle bakılıyor. Demokratik olmanız halinde oyunun ne kadar zorlayacağını deneyip görebilirsiniz. İsterseniz de Tropico 6 adlı oyunun içerisinde halkı baskı ile yöneterek; daha kolay ilerleme kat edebilirsiniz.

Bu oyunda Tropico adlı ülkenizi olabildiğince iyi bir biçime geliştirmek adına mücadele içerisinde yer alıyorsunuz. Bu noktada diğer ülkelerle de iyi ilişkiler de kurarak; kendi ülkenizi ve koltuğunuzu koruma konusunda bir çaba içerisinde yer alabiliyorsunuz. Diğer ülkelerin size müdahalelerini de engellemek adına girişimlerde bulunduğunuz oyun içerisinde öte yandan diğer rakiplerinize de üstünlük kurmak durumunda kalıyorsunuz. Rakiplerinize rüşvet vermek ya da onları hapsetmek de sunulan seçenekler arasında yer alabiliyor.

Oyunda geliştirmiş olduğunuz kentinizin ihtiyaçları da her geçen dakika daha da artış sağlıyor. Oyunun sonraki seviyelerinde enerji üretimi konusunda fazlasıyla yoğunlaştığınız da söylenebilmektedir. Bazı durumlarda ikilemde kalarak; halkın isteklerine dayalı bir biçimde hareket etmek iyi bir Tropico lideri olmanızı sağlayacak olan detaylar arasında yerini alabilecektir.

Diğer simülasyon oyunlarına göre daha kaliteli grafiklere sahip olan Tropico 6 adlı yapım; görüntü bakımından elverişli olarak değerlendirilebilmektedir. Oyunun bu konudaki tek sorunu ise gece gündüz döngüsünün olmaması olarak da görülebilmektedir.

Yönetici olmaktan çok farklı gruplarla aranızı iyi tutmanız konusunda etkili bir oyun olan Tropico 6 içerisinde son derecede başarılı bir kurgu kendini gösteriyor. Oldukça hoş bir yapım olan Tropico 6 içerisinde esprili ögelere de sık sık yer veriliyor.

Tropico 6 Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 7 64-bit
İşlemci: AMD veya Intel, 3 GHz (AMD A10 7850K, Intel i3-2000)
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: AMD/NVIDIA GPU, 2GB VRAM (Radeon HD 7870, Geforce GTX 750)
DirectX: Sürüm 11

Önerilen Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 10 64-bit
İşlemci: AMD veya Intel, 3.3 GHz (AMD FX 8300, Intel i5 3000)
Bellek: 16 GB RAM
Ekran Kartı: AMD/NVIDIA GPU, 4GB VRAM (Radeon R9 380, Geforce GTX 960)
DirectX: Sürüm 11

Oyunu satın almak için İnternet sitesini ziyaret edin!

Tropico 6 Tanıtım Videosu

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here