Travian Oyunu İnceleme ve Özellikleri

0
870

Travian strateji oyunları denildiğinde eskilerden biridir. 5 Eylül 2004 tarihinde piyasaya sürülmesinden beri Dünya çapında popülerlik elde etmeyi başarmış ve tarayıcı oyunları arasında mükemmel bir üne sahip olmuştur. Online ve çok oyunculu oyunlar listesinde her zaman yer almaya devam etmektedir. Travian Travian Games GmbH ve Gerhard Müller şirketleri tarafından geliştirilmiştir. Bir strateji belirleyerek savaş yapmak ve düşmanların krallıklarını ele geçirip topraklarını büyütmek üzerine kurulmuş olan Travian oyunu ülkemizde popüler olarak oynanmaya devam etmektedir.

Travian oyununda ülkeni çeşitli binalar inşa edip büyütüp daha sonra da askerler yetiştirerek güçlü bir ülke olmak için çalışıyorsunuz. Oyuna başlamak için resmi sitesin olan www.travian.com/tr‘a girip yapın. Ardından hemen oyna butonuna tıklayın ve kullanıcı adı, mail yazıp kayıt olun. Daha sonra email adresini onaylayıp giriş yapın. Oyunda sıfırdan başlandığı için hemen güçlenmek ve ülkenizi korumak zorundasınız. Yoksa düşmanlar tarafından işgal edilebilir ve yağmaya uğrayabilirsiniz.

Travian

Travian toplamda 49 dilde destek veren dev bir oyundur. Dünya’da 40 farklı ülkeden yüz binlerce oyuncu ile savaşabilir ve dev bir imparatorluk kurabilirsiniz. Oyunda arkadaşlarınız ile gruplaşabilir ve dev bir clan da yapabilirsiniz. Büyük bir ordu oluşturmak hem krallığı büyütmek için hem de düşmanların saldırmasını caydırmak için en iyi taktik olacaktır. Binalarınızın güçlerini arttırın ve her binanın hem sağlam olmasını hem de ülkenize daha fazla katkı vermesini sağlayın. Sabırlı şekilde oyunu oynayarak zamanla büyük bir imparatorluk olup onlarca krallığı işgal edip topraklarınızı büyütebilirsiniz.

Travian oyunu web tarayıcı tabanlı oyunlar, savaş oyunları, MMO oyunları ve strateji oyunları kategorilerinde yer almaktadır. Özellikle web tarayıcı oyunları kategorisinde Dünya çapında ilk sıralarda yer alması ne kadar başarılı olduğunu da gözler önüne sermektedir. Oyun kullanıma sunulalı 15 yıl olmuş. Bu zaman zarfında 49 dil desteği vermiş ve Dünya çapında milyonlarca kullanıcıya da ulaşmayı başarmıştır. Oyun incelemeleri kategorimizde daha önce Traffic Rider, DarkOrbit ve World Of Tanks oyunlarını incelemiştik. O oyunlara da bakarak fikir edinebilirsiniz. Ayrıca Travian hakkında görüşlerinizi de yorum olarak paylaşmaktan çekinmeyiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here