Traffic Rider İncelemesi ve Özellikleri

0
501
Traffic Rider

Traffic Rider Türk girişimci Soner Kara tarafından Google Play ve App Store uygulama mağazalarına yüklenerek 100 milyondan fazla indirme alan mobil oyundur. Oyun son teknoloji olmasından ve kullanıcıya ekranı direksiyon gibi kullandırtmasından dolayı oldukça ilgi görmüştür. 29 adet motosiklet çeşidi ile oyunda ilerleme sağlayarak oyun parası kazanıp daha kaliteli motosiklet alabiliyorsunuz. Oyun tam 19 farklı ülkede top listede yer alıyor ve 10’dan fazla dil desteği vermektedir. bu yüzden de Dünya’nın en çok oynanan mobil oyunları listesinde ilk sıralarda yer almayı hak etmiştir.

Motosikletler gerçek görünüşleri ve sesleri ile birebir kayıt edilmiştir. Oldukça etkileyici olan oyunda mekanlar da ona göre belirlenmiş ve en iyi şekilde hazırlanmıştır. Tek teker üzerinde gitme, ters şeritte gitme ve araçlara yakın hareket ettiğinde ekstra puan kazanma özellikleri de bulunuyor. Benzin özelliği olmamasından dolayı da oyun ayrıca bir eğlence sebebidir. Ne kadar hızlı gidersen o kadar puan kazanırsın. Bu yüzden de hızlı ve heyecanlı bir oyun arıyorsan Traffic Rider tam sana göre bir oyun.

Traffic Rider Önce Çıkan Özellikleri

Motosiklet Sayısı: 29 adet motosiklet bulunuyor ve oyun güncellemesi geldiğinde bu sayı artış gösterecektir. Motosiklet özellikleri de oyunda puan alarak güncellenebilir. Hız, güvenlik, denge gibi çeşitli özellikleri puan ile alabilirsiniz.

Ekran Kullanımı: Telefonu yan çevirip tuttuğunuzda telefon sizin direksiyon görevi görecektir. Bu da oyunu oynarken daha heyecanlı olmasını sağlıyor. Ekranı sağa sola dönderip motosikletleri hareket ettiriyorsunuz.

Görevler: Oyunda 70’i aşkın görev bulunuyor. Bu görevler mekan, zaman ve zorluluk derecesine göre değişiyor. Görevleri tamamlayarak ekstra puanlar kazanıp oyun içi kariyer sahibi de olabilirsiniz.

Ekstra Puan: 100 km hız geçildiği zaman ters şeritte gitme, tek tekerde yol alma ve araçlara yakın geçmek ekstra puan veriyor. Ekstra puan özelliğini kullanarak da kısa sürede bir üst modelde yer alan motosiklet satın alınabilir.

Bitiş Süresi Olmaması: Oyun için bir süre sınırı bulunmuyor. Bu yüzden de istediğiniz hızda giderek oyunu tamamlayabilirsiniz. Bazı zor bölümleri yavaş gitmeniz gerekebilir bu yüzden de süre olmaması çok avantajlı bir özelliktir.

Traffic Rider İndirme

Google Play’de oyuna git

App Store’da oyuna git

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here