Tom Clancy’s The Division 2 Oyun İncelemesi
Tom Clancy’s The Division 2 oyun incelemesi ve sistem gereksinimlerini bugün sizler için inceliyor olacağız oyun hakkında merak ettiğiniz tüm bilgiye ulaşabileceksiniz.

Tom Clancy’s The Division 2 oyun incelemesi ve sistem gereksinimlerini bugün sizler için inceliyor olacağız oyun hakkında merak ettiğiniz tüm bilgiye ulaşabileceksiniz.

Tom Clancy’s The Division 2 Hakkında

New York civarında geçen bir hikayeye sahip olan Tom Clancy’s The Division 2 adlı oyun; kıyamet senaryosuna sahip olarak ilgi çekiyor. 7 aydır bir virüsün dünyaya hakim olmasından dolayı ortaya çıkan değişimlere engel olmak isteyen The Division ajanlarının maceraları bu oyun içerisinde aktarılıyor. Masum insanları korumak adına hareket eden bu ajanlar; Washington’da yer alan yöneticileri korumak için de ellerinden geleni yapıyorlar. Sürekli olarak karakterlerin kendini geliştirdiği The Division 2 adlı oyun yapımı içerisinde; dinlenerek dahi oyun karakterlerinin yeni yeteneklere sahip olarak; daha etkili bir macera içerisinde yer aldıkları da gözlemlenebilmektedir.

Oyun içerisinde yer alan karakterlerin yetenekleri de 8 ana temelde yer almaktadır. Her ana yeteneğin içerisinde de 3 ya da 4 farklı aktif yetenek kendini göstermektedir. Oyuncuların kendilerini ve oyuncu arkadaşlarını düşünerek; karakterlerinin yeteneklerini belirlemeleri son derecede önemlidir. Takımın başarı elde etmesini sağlamak için bu şekilde hareket etmek gerekmektedir.

Oyundaki karakterlere ait 19 farklı pasif yetenek de yer almaktadır. Envanter kapasitesi, menzil gibi bu tarz yetenekler; karakterin oyun içerisindeki yerini de son derecede önemli bir biçimde faaliyet göstermesinde önemli bir faktör olarak adlandırılmaktadır. Gerekli puanları sağlayan bu yetenekler sayesinde daha başarılı bir oyun ortaya çıkabilmektedir.

Oyun son derecede aktif bir macera içerisine girmenizi sağlıyor. Tamamen açık olan haritada hayvanlar ve düşmanlarla kıyasıya bir rekabet içerisinde yer alma durumu gözlemlenebiliyor. Bu avlanma durumu bazı zaman dilimlerinde etkinliklerle daha da güzel bir hale geliyor. Bu oyunda asıl dikkat edilmesi gereken seçenek ise ganimetlere fazlasıyla önem vermek olacaktır.

Düşmanlarınızın yaptığı etkinliklerden biri olarak görülen idam faaliyetlerinde; infaz edilecek olan kişileri kurtarmanız halinde büyük ödüllerle karşı karşıya kalınması mümkün olmaktadır. Aynı durum diğer etkinlikler içerisinde de görülerek; itemlerin oldukça seçkin olmasından ötürü de ilgi çeken bir detay olarak adlandırılmaktadır.

Tom Clancy’s The Division 2 Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim sistemi: Windows 7 | 8 | 10
İşlemci: AMD FX-6350 | Intel Core I5-2500K
RAM: 8 GM
Ekran kartı: AMD Radeon R9 270 | Nvidia Geforce GTX 670
VRAM: 2 GB
DIRECT X: DirectX 11 | 12

Önerilen Sistem Gereksinimleri

İşletim sistemi: Windows 7 | 8 | 10
İşlemci: AMD Ryzen 5 1500X | Intel Core I7-4790
RAM: 8 GB
Ekran kartı: AMD RX 480 | Nvidia Geforce GTX 970
VRAM: 4 GB
DIRECT X: DirectX 11 | 12

Oyunu satın almak için İnternet sitesini ziyaret edin!

Tom Clancy’s The Division 2 Tanıtım Videosu

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here