Tom Clancy’s The Division 2 Beta tarihi belli oldu
Tom Clancy’s The Division 2 Beta tarihi belli oldu Tom Clancy’s The Division 2 oyununun bilindiği üzere açık betası düzenlenecek.

Tom Clancy’s The Division 2 tarihi belli oldu Tom Clancy’s The Division 2 oyununun bilindiği üzere açık betası yayımlanacak. PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformlarını kullanan herkesin erişebileceği bu açık betayla ilgili haberlerimiz var. Açık betanın ön yüklemesinin hangi tarihte ve Türkiye saati ile hangi zamanda başlayacağını yazımızın devamında bulabilirsiniz. Ayrıca, herkes tarafından deneyimlenebilecek olan bu etkinliğin hangi zaman aralığında aktif olacağını da sizler için kaleme aldık.

Tom Clancy’s The Division 2 için açık beta başlıyor

Daha fazla sizleri bekletmeden bahsettiğimiz oyunun açık betasının ön yüklemeye açılacağı tarihi söyleyelim. Bu oyunun açık betasını, yukarıda da belirttiğimiz gibi; PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformlarının kullanıcıları 28 Şubat 2019 tarihinde, yani Perşembe günü, Türkiye saati ile 12:00’de indirmeye başlayabilirler. Bir başka deyişle, belirttiğimiz günde öğle 12:00’de oyunun sisteme kurulumunu gerçekleştirebilirsiniz.

Tabii bu tarihte indirdiğiniz Tom Clancy’s The Division 2 oyununun açık betasının, yüklemenin ardından oynanır hale gelmeyeceğini hatırlatmamız gerekiyor. Fakat bu duruma fazla üzülmeniz de gerekmeyecek; bu oyunun açık betası, ön yüklemeye açılmasından tam bir gün sonra oynanabilir olacak. Tam tarih olarak vermek gerekirse, 1 Mart 2019 tarihinde, Cuma günü, saat 12:00 itibarıyla, bu oyunun açık betasına erişim gerçekleştirebileceksiniz.

Bu arada oyunun açık betasının ne kadar süreyle oynanabileceği sorusunun da merak edilebileceğinizin farkındayız. Hemen bu merakı da yanıta kavuşturalım: Haberimize konu olan ve 1 Mart 2019 tarihinde, Cuma günü başlayan etkinlik, 5 Mart 2019 tarihinde, Salı günü son bulacak. Bahsettiğimiz açık betanın erişime kapatılacağı saat ise diğerleri gibi 12:00 olarak planlanmış durumda. Sonrasında, eğer memnun kalırsanız oyunu satın alabilir ve çıkış tarihini beklemeye başlayabilirsiniz. Son olarak bu oyunun; PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformları için 15 Mart 2019 tarihinde çıkışını gerçekleştireceğini söyleyelim.

Beta erişmek için tıklayın

Bu yazımızda bizlere kaynak olan sitemiz: Mavi Kol’dur sizlerde internet üzerinden mavikol yazarak sitelerine göz atabilirsiniz. Teşekkürler MAVİ KOL!

Tom Clancy’s The Division 2 Beta tarihi belli oldu

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here