To Hell With Hell – Yüce Asmodius Oyun İncelemesi

0
480
To Hell With Hell – Yüce Asmodius Oyun İncelemesi
To Hell With Hell – Yüce Asmodius adlı oyun içerisinde ilgi çekebilecek detaylı bir hikayenin yer aldığı söylenebilmektedir. Yüce Asmodius'un size ihtiyacı var!

To Hell With Hell – Yüce Asmodius adlı oyun içerisinde ilgi çekebilecek detaylı bir hikayenin yer aldığı söylenebilmektedir. Yüce Asmodius’un size ihtiyacı var!

To Hell With Hell Hakkında

To Hell With Hell – Yüce Asmodius adlı oyunun ana karakteri olan Natasia, Asmodius’un Dünya üzerinde yaşayan tek çocuğu olarak hikayelere yön veriyor. Asmodius’un hükmünün sona ermesi sonrasında kendisine yardımcı olacak olan sadık çocuğu Natasia’nın mücadelesine ortak olma şansını tanıyan bir oyun olarak görülüyor.

To Hell With Hell – Yüce Asmodius adlı oyun hızlı oynanışı ile ilgi çeken bir yapım olarak kendini gösteriyor. Natashia’nın şeytanlara karşı sınırsız mermisiyle mücadele içerisine girmesi ve oyunda yer alan silah türlerinin fazla olması da bu oyunun etkileyici yönlerinden biri olarak görülebiliyor. Oyunda oyuncuların mücadeleci ruhunu sergilemeleri amaçlanarak; başarılı bir yapım kendini gösteriyor. Aynı zamanda da her istenildiği dakika oyunun kaydedilmesine imkan verilmemesi de dikkatli olunmasını mecbur kılan bir oyun olmasına da neden olabiliyor.

Oyunda Natashia adlı karakterin; yetenekleri seviye atlandığı süre zarfında geliştirilebilmektedir. Aynı zamanda da karakterin maske kullanması durumunda da ek özelliklere sahip olması durumudur. Maskeler renklerine ve biçimlerine göre farklı özellikleri Natasia’ya sağlayan itemler bütünü olarak görülebilmektedir. Kırıldığı andan itibaren de bu özelliklerin kaybolması söz konusu olabiliyor.

Oyun ilk başlarda zevk vermeye başlasa da zaman içerisinde sıkılmaya neden olabilecek tipte bir oyun olarak görülmektedir. Sürekli olarak aynı tip iblislerin gelmesi ve ortamların pek fazla değişmemesinden ötürü de kısa süreli bir oyun olarak görülebilecektir.

Oyun içerisinde grafikler; eski tip oyunlarla benzerlik göstermektedir. Aynı zamanda da iki boyutlu bir macera ve aksiyon tipinde yer alan To Hell With Hell – Yüce Asmodius adlı oyun; kendini geleneksel oyunlara adayan kişilerin tercihleri arasında da sayılabilecek biçimde yer almaktadır. Belli bir kitleyi de tatmin edebilecek bir oyun olarak görülebilmektedir.

Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 7
İşlemci: Intel i3 Processor or higher
Bellek: 2 GB RAM
Ekran Kartı: GTX 760 or higher
DirectX: Sürüm 10
Depolama: 2000 MB kullanılabilir alan

Önerilen Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 10
İşlemci: Intel i5 Processor or higher
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: GTX 760 or higher
DirectX: Sürüm 10
Depolama: 2000 MB kullanılabilir alan

Tanıtım Videosu

En güncel oyun haberleri için sitemizi takip etmeyi unutmayın!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here