The Walking Dead final bölümünün çıkış tarihini izah etti

1
476
The Walking Dead final bölümünün çıkış tarihini izah etti
The Walking Dead final bölümünün çıkış tarihini izah etti. Skybound Games gelişimini devraldığı The Walking Dead: Final Sezonu‘nun son bölümü Take Us Back‘in 26 Mart 2019 tarihinde yayınlanacağını yeni fragmanla duyurdu.

The Walking Dead final bölümünün çıkış tarihi izah etti. Skybound Games gelişimini devraldığı The Walking Dead: Final Sezonu‘nun son bölümü Take Us Back‘in 26 Mart 2019 tarihinde yayınlanacağını yeni fragmanla duyurdu.

Oyun dünyasının sevilen karakterlerinden Clementine final bölümüyle beraber The Walking Dead yolculuğuna ve oyunculara veda edecek. Final bölümü PlayStation 4, Nintendo Switch, Xbox One ve PC için Epic Games mağazasında aynı tarihte çıkış yapacak.

Clem bir hayli oyuncunun elinde büyüdü ve son serüvenini görmek çoğu oyuncu için ehemmiyetli. Telltale Games’in ani kapanışı The Walking Dead dahil tüm serilerin sonu manasına geliyordu. Neyse ki, The Walking Dead çizgi romanlarının yazarı Robert Kirkman’ın şirketi Skybound Entertainment’ın bir parçası olan Skybound Games son sezonu bitirmek için devreye girdi. İşte serüvenin final bölümünü tanıtan yeni fragman:

The Walking Dead final bölümünün çıkış tarihi izah etti

Geçenlerde The Walking Dead: Final Sezonu‘nun 3. bölümü Broken Toys Temmuz 2018’de yayınlanmıştı. Son bölüm Take Us Back bir hayli şeyi açıklığa kavuşturacak. Yalnızca sezonun gölgede kalan bölümlerini bağlamakla kalmayacak, hikayenin baş kahramanı Clementine için de bir son hazırlayacak. Clem’in hikayesinin nasıl biteceğini bilmiyoruz ancak gözleri yaşartacak kadar duygusal olacağı net.

The Walking Dead: Final Sezonu – Take Us Back 26 Mart 2019’da PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch ve PC için yayınlanacak.

Epic Games Mağazası

Bir önceki makalemiz olan ‘ Estranged: Act Serisi macera oyunu ücretsiz oldu ‘ adlı makalemize göz atmayı unutmayın.

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here