Steam 2019 Oyunları yeni çıkan oyunlar

0
931
Steam 2019 Oyunları yeni çıkan oyunlar
Steam 2019 Oyunları mağazalara eklenmiş olduğu oyunların listesini sizlerle birlikte inceleyeceğiz, tüm oyunların içerisinden ilgi görmüş oyunların listesini sizler için yayınladık.

Steam 2019 Oyunları mağazalara eklenmiş olduğu oyunların listesini sizlerle birlikte inceleyeceğiz, tüm oyunların içerisinden ilgi görmüş oyunların listesini sizler için yayınladık. Keyifli okumalar dileriz…

Son haftalarda, dikkat çeken oyunları bulmak için Steam‘de çıkan her oyuna göz attık. Bu liste, Grand Theft Auto‘ları veya Steam’in Fallout 4‘leri gibi oyunları listeye eklemedik. Bunun yerine, kaçırılması kolay olan oyunları sizler için listeledik. İşte en yeni Steam oyunları küçük bir listesi.

1. Beacon

Çıkış Tarihi: 28 Şubat 2019
Oyun Geliştiricisi: Monothetic LLC
Beacon Oyununu İndir

Beacon permadeath akıllı bir yaklaşım ile roguel gibi şık, izometrik bir aksiyondur. Aslında geçen sene itch.io’da piyasaya sürüldü. 6-10 ay sürmesi beklenen Erken Ulaşım döneminde geçtiğimiz hafta Steam’e katıldı. Fragmanın gösterdiği gibi, hızlı tempolu, el mahareti odaklı bir oyun. 75’in üzerinde silah, beş “rastgele oluşturulmuş” düzey ve karşı karşıya gelecek 35’in üzerinde düşman var. Karakteriniz her can verdiğinde, yeni doğmuş bir karakter DNA’sını kullanarak düşmüş düşmanlardan gelen özellikleri devralabilir. Oyun şu an oynanabilir vaziyette. 1.0 lansmanı yeni bir seviye, yeni düşmanlar ve daha fazlasını içerecek.

Steam 2019 Oyunları

2. Dawn of Man

Çıkış Tarihi: 1 Mart 2019
Oyun Geliştiricisi: Madruga Works
Dawn of Man Oyununu İndir

Dawn of Man, hayatta kalma ve şehir inşasını, insanlığı Taş Devri’nden Demir Çağı’na yönlendirmek için bir araya getirir. İnsanların açlık ve zorlu hayat şartlarıyla mücadele etmeleri gerekirken, bu arada arsalarını ilerletebilecek kadar öğrenme ve araştırma yapmaları gerekir. Belirtilen şehir kurma istikameti mükemmel görünüyor ve beklenildiği şekilde çalışıyor gibi görünüyor. Fakat bu arada çiftlikler, güçlendirmelere ve silahlara da odaklanacaksınız. Planetbase’den mesul stüdyo tarafından yapılmıştır.

Steam 2019 Oyunları

3. The Savior’s Gang

Çıkış Tarihi: 2 Mart 2019
Oyun Geliştiricisi: Catness Game Studios
The Savior’s Gang Oyununu İndir

Acayip bir yaradan oyununun peşindeyseniz, The Savior’s Gang, mızıldanan inananları Lemmings ve From Dust’ı hatırlatan bir şekilde savunmakla alakalıdır. Fragmanın önerdiği gibi, inananları savunmak, dualarını dinlemekle başlamaz ve bitmez: kimi nedenlerden dolayı, tuzaklar eldiveni çalıştırmaya meyillidirler ve alışılmadık derecede hayırsever bir tanrı olmak, bu tuzakları durdurmak sizin işiniz. Ses getiren bu oyunda “can vermenin 20’den fazla değişik yolu” var.

Steam 2019 Oyunları

4. Pogostuck: Rage With Your Friends

Çıkış Tarihi: 1 Mart 2019
Oyun Geliştiricisi: Hendrik Felix Pohl
Pogostuck: Rage With Your Friends Oyununu İndir

Pogostuck sevimli gibi görünüyor. Bir pogostickli bir domuzsunuz ve emel neşeyle gerçekçi olmayan bir dağın doruğuna erişmek. İzahında, “Karakteri eğin, zıplatın, momentum ve 360° powerboost’ları düşünülemez yüksekliklere erişmek için kullanın” yazar. Bunun tipik olarak emin bir atlama butonuna sahip yalnızca soldan sağa bir platform olmadığını bilmek yeterli. Getting Over It’den biraz daha neşeli görünmekle beraber, 16 oyuncu çevrimiçi istikameti muhtemelen daha eğlenceli hale getirse de, kolay bir şey beklemeyin.

Steam 2019 Oyunları

5. Tech Support: Error Unknown

Çıkış Tarihi: 28 Şubat 2019
Oyun Geliştiricisi: Dragon Slumber
Tech Support: Error Unknown Oyununu İndir

Teknik destek sorumlusu olmakla alakalı bir oyun. Tech Support: Error Unknown aslında çok iyi görünüyor ve yalnızca bilgisayarın okuma yazma bilmeyen .docs’u .pdfs’e dönüştürmesine yardımcı olmakla alakalı değildir. Steam izahında, “İşe yeni başlayan bir teknik destek uzmanı olarak, müşteri meselelerini çözmek için çok çeşitli bilgisayar yazılımı kullanın veya şahsi kazanım için programları değiştirmeyi seçin. Tam potansiyelini ortaya çıkarmak için sisteminizi hackleyin. GPS ile kaybolan telefonları izleyin, şantaj için müşteri profillerini tarayın veya yine başlatılmasını teklifin.” yazar. Oyun çok seçeneklidir ve özünde gölgeli bir “anonymous haydut hactivist grubu” vardır. Kesinlikle Orwell, Hacknet, vb. gibi şeylerin hayranları için.

Steam 2019 Oyunları

Steam 2019 Oyunları yeni çıkan oyunlar

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here