Slime Rancher Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu

0
1762
Slime Rancher Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu
Slime Rancher Kısa Süreliğine Ücretsiz Epic Games Store iki haftada bir fiyatsız PC oyunu armağan ediyor, bir balçık çiftliği işlettiğiniz açık dünya, birinci şahıs oyun olan Slime Rancher ile devam ediyor.

Slime Rancher Kısa Süreliğine Ücretsiz Epic Games Store iki haftada bir fiyatsız PC oyunu armağan ediyor, bir balçık çiftliği işlettiğiniz açık dünya, birinci şahıs oyun olan Slime Rancher ile devam ediyor.

Slime Rancher Hakkında

Slime Rancher, sevimli, birinci şahıs tarafından oynanan ve kum havuzu etkisi olan bir deneyimdir. Dünya’ya binlerce ışık yılı uzaklıktaki “Uzak Uzak Diyarlar’da” bir yaşam için yola çıkmış genç bir çiftlik sahibi olan Beatrix LeBeau olarak oynayın.

Slime çiftçiliğinde siz büyük bir servet sahibi olmaya çalışırken her yeni gün, yeni zorluklar ve riskli fırsatlar sunar. Her amaca uygun vakum paketinizin ustalığıyla renkli slime’lar toplayın, ekin yetiştirin, kaynakları hasat edin ve yabani vahşi doğayı keşfe çıkın.

Slime Rancher Ücretsiz

Epic Games, Aralık ayında kendi dijital oyun mağazasını piyasaya sürdü ve ilk senesini kutlamak için Epic, iki haftada bir fiyatsız oyun dağıtıyor. En yeni fiyatsız PC oyunu şu anda Epic Games Store’dan tedarik edilebilir.

Slime Rancher, sevimli, renkli balçıkları topladığınız, ürün yetiştirdiğiniz ve kaynakları topladığınız uzak bir dünyada kurulmuş büyüleyici bir birinci şahıs oyun.

Esas olarak, daha sonra çiftliğiniz için çeşitli yükseltmeler satın almak için kullandığınız oyun içi para birimi olan Newbucks ile değiştirilebilecek olan “plorts” üreten balçıkları beslemekten sorumlusunuz.

Ayrı olarak yeni balçık türleri oluşturmak için deneyler yapabilirsiniz. Ancak bazen balçık yarattıklarınız ölümcül olabilir.

Keşfedilecek vahşi ve canlı bir açık dünya ve uğraşılacak bir balçık çiftliği ile, bu yaratıcı sandbox oyununda sizi eğlendirecek pek çok şey var. (Xbox One ve PlayStation 4’te de mevcuttur).

PC’de normalde 20 dolara satılan Slime Farm, 21 Mart’a kadar Epic Games Store’da fiyatsız olarak mevcut olacak. Epic’in daha sonra bu fiyatsız oyununu Night School Studio’nun doğaüstü bir gizem oyunu olan Oxenfree ile değiştirecek. Fiyatsız indirmeyi istemek için yapmanız şart olan tek şey bir Epic hesabı oluşturmak. Oyuna aşağıdaki irtibattan erişebilirsiniz.

Slime Rancher İndir

Bir önceki yazımı olan ‘ Steam Arayüzü Değiştirme ‘ adlı makalemize göz atabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here