Shadow of the Tomb Raider Nvidia RTX Desteği Ekliyor

0
464
Shadow of the Tomb Raider Nvidia RTX Desteği Ekliyor
Shadow of the Tomb Raider Nvidia RTX Desteği Ekliyor. Bilgisayar sürümüne RTX desteği eklendi. Tomb Raider'in Görüntüsü zaten inanılmaz derecede hoş.

Shadow of the Tomb Raider Nvidia RTX Desteği Ekliyor. Bilgisayar sürümüne RTX desteği eklendi. Tomb Raider’in Görüntüsü zaten inanılmaz derecede hoş.

Tomb Raider’in görüntü ayarları kesinlikle inanılmaz derecede güzel. Xbox Game Pass’a veya Xbox One X’ime girdiğimde, şu ana kadar oynadığım en iyi oyunlardan biri olduğunu düşünüyordum. Ancak, oyun bir yamadan sonra Bilgisayar üzerindeki oyuncular için daha iyi görünmeye başlayacak.

Oyunun Steam sayfasında, en son yama notları yayınlandı. Yama, Nvidia’nın Ray-Traced Shadows’unu içeren Nvidia RTX’in desteğini de ekledi. Şu anda Shadow of the Tomb Raider Nvidia RTX Desteği mevut.

Bunun nasıl göründüğünün bilmiyorsanız, Battlefield 5’teki bu video örneğine göz atmanızı isteriz.

Bu videoyu gördükten sonra, kendi bilgisayarımı toplarken kendimi sorguladım. Ancak bunun ne kadar pahalı olduğunu hatırladığımda hızlı bir şekilde üzüldüm 🙁 Bana eski moda diyorlar, ancak PC’de ne kadar iyi göründüğüne bakılmaksızın muhtemelen yaşam için bir konsol oyuncusu olacağımı düşünüyorum.

Tomb Raider’in kalitesi şu anda PS4, Xbox One ve PC’de mevcut. Son birkaç unvanın övgüsüne rağmen, Logan ve en son giriş yapan diğer birçok eleştirmen resepsiyonu biraz ılıktı. Eğer oyunu almakla ilgileniyorsanız, bunu burada Amazon üzerinden yapabilirsiniz, ancak bir Xbox Game Pass abone iseniz, oyun orada da mevcuttur.

Apex Legends yeni karakteri hakkında adlı makalemize göz atmayı unutmayın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here