Sekiro Shadows Die Twice Oyun İncelemesi

2
676
Sekiro Shadows Die Twice Oyun İncelemesi
Sekiro Shadows Die Twice oyun incelemesi ve sistem gereksinimlerini bugün sizler için inceliyor olacağız oyun hakkında merak ettiğiniz tüm bilgiye ulaşabileceksiniz.

Sekiro Shadows Die Twice oyun incelemesi ve sistem gereksinimlerini bugün sizler için inceliyor olacağız oyun hakkında merak ettiğiniz tüm bilgiye ulaşabileceksiniz.

Sekiro Shadows Die Twice Hakkında

Sekiro adlı oyunda derebeylik düzeninin hakim olduğu Japonya günlerini içeren bir senaryo kendini gösteriyor. Oldukça sürükleyici bir senaryoya sahip olan Sekiro Shadows Die Twice adlı oyunun ana kurgusunda ise iç savaşın sürdüğü Sengoku dönemi baz alınıyor. Japonya’nın yıkılmanın eşiğinden döndüğü bu dönemde ana karakterimiz ise yıllardır Shinobi dövüş eğitimi görmüş olarak görülüyor. Bu karakterin Sekiro adlı oyundaki temel amacı ise Ashina klanı tarafından ele geçirilen The Divine Heir’i kurtarmak olacaktır. Türlü türlü maceralara atılacak olan kahramanımızı son derecede zorlu görevler bekleyerek; Sekiro adlı oyunu meydana getirmektedir.

Sekiro Shadows Die Twice adlı oyunda görevleri tamamlamanın yanında haritada serbest bir biçimde dolaşma durumu da oyunculara sağlanmıştır. Haritada ne kadar aktif bir biçimde dolaşıldığı anlarda daha farklı alanlar keşfetme ve olay örgüsü konusunda da daha fazla bilgiye sahip olma durumları ortaya çıkabilmektedir.

Sekiro adlı oyunda Uzakdoğu kültürünü buram buram hissetmek mümkün olmaktadır. Rakiplerin zorluluğu ve kılıç kullanmanın keyfi bu macera türündeki oyunda; oyunculara başarılı bir biçimde aktarılmıştır. Mücadele içerisindeki ses ve grafik efektleri de bu oyunun üst kalitede olmasını sağlamıştır. Kazanılan her dövüş sonrasında ana karakter; farklı farklı dövüş stilleri ile beraber değişik yeteneklere de sahip olmasından ötürü karakterin sürekli olarak gelişim içerisinde olduğu da söylenebilmektedir. Aynı zamanda da karakterin kazandığı yeni dövüş becerilerini öğrenmek de oyunun heyecan katan bambaşka bir yapısı olarak da ifade edebilmektedir. Karakterlere karşı farklı dövüş tekniklerini uygulamaya koyarak; seçkin bir savaşçı olma konusunda adım adım ilerlemeniz de Sekiro adlı oyun içerisinde görülebiliyor.

Sekiro adlı oyun içerisinde yer alan karakterin ilgi çeken özelliği bir kolunun protez olması olarak görülebiliyor. Zaman zaman bu özelliğinden ötürü dövüşlerde ve hareket etmede zorluk yaşama durumu da ortaya çıkabiliyor. Ancak proteze bağlı olarak farklı yetenekler de karaktere sağlanarak; daha etkili dövüşmesi durumu ortaya çıkıyor.

Sekiro Shadows Die Twice Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 7 64-bit | Windows 8 64-bit | Windows 10 64-bit
İşlemci: Intel Core i3-2100 | AMD FX-6300
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 760 | AMD Radeon HD 7950
DirectX: Sürüm 11
Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
Depolama: 25 GB kullanılabilir alan
Ses Kartı: DirectX 11 Compatible

Önerilen Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 7 64-bit | Windows 8 64-bit | Windows 10 64-bit
İşlemci: Intel Core i5-2500K | AMD Ryzen 5 1400
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 970 | AMD Radeon RX 570
DirectX: Sürüm 11
Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
Depolama: 25 GB kullanılabilir alan
Ses Kartı: DirectX 11 Compatible

Oyunu satın almak için İnternet sitesini ziyaret edin!

Sekiro Shadows Die Twice Tanıtım Videosu

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here