Rainbow Six Siege operatörü kameralara görünmeyecek

0
491
Rainbow Six Siege operatörü kameralara görünmeyecek
Rainbow Six Siege operatörü kameralar görünmeyecektir. Gelecek sezon Rainbow Six Siege iki yeni operatör ekleyecektir: biri Danimarkalı diğeri Amerika Birleşik Devletleri Gizli Servisi.

Rainbow Six Siege operatörü kameralar görünmeyecektir. Gelecek sezon Rainbow Six Siege iki yeni operatör ekleyecektir: biri Danimarkalı diğeri Amerika Birleşik Devletleri Gizli Servisi.

Onlar hakkında henüz fazla bir şey bilmiyoruz, ancak görünüşte saygın bir kaynaktan gelen yeni bir sızıntı bazı yeteneklerini ortaya çıkarmış olabilir.

Sızıntıya göre, ilk olarak Resetera’da yayınlanan Danimarkalı saldırgan, “kameralara görünmez” olacak ve Caveira’nın hareketlerini bir süre sessiz kaldırabilmesi için “Cav’e benzer sessiz bir adım” olacak.

Bu arada ABD savunucusu “flaşları ve sigaraları atlayan özel bir görüşe” sahip olacak.

Rainbow Six Siege Görünmez Operatör
Rainbow Six Siege operatörü kameralar görünmeyecektir.

Hiçbir şey bilgi onaylanmadı ancak bilgiler geçen yıl Resetera kullanıcısı tarafından gelmektedir.

Doğru tahmin “endüstri arkadaş” ile konuşma bazlı Gridlock bu hafta-Mozzie’nin ve oyuna eklenen iki Avustralya operatörlerin isim ve gadget’lar. Bu sefer istihbaratı nereden bulduğunu söylemedi.

Danimarkalı operatörün tanımı kesinlikle Ubisoft’tan gelen ipuçlarıyla uyuyor: 

geçen ay yapılan bir denemede , geliştirici saldırganın “gizli keşif ve gizli taktikler konusunda uzman” olacağını açıkladı.

Rainbow Six Siege Hakkında

Tom Clancy oyunları, askeri anlamda diğer tüm akranlarından bir adım önde olan oyunlardır. Splinter Cell, Ghost Recon ve Rainbow Six, savaş oyunu anlamında mutlaka duymuş olduğunuz ve en az bir tanesini denediğiniz serilerdendir. Splinter Cell serisinde gizliliği ön planda tutup bir gölge gibi hareket ederken Ghost Recon’da zamanın biraz ilerisinde teröre karşı mücadelemizi veriyorduk. Fakat Rainbow Six’in yeri bu seriler arasında her zaman ayrı olmuştur. İlk oyunu 1998 yılında piyasaya sürülen Rainbow Six o zamandan beri türünde oldukça sevilen ve sayılan bir seri oldu. Taktiksel FPS (birincil şahıs görünümü) oyunları bakımından öncü serilerden birisi olan Rainbow Six’in yeni oyunu olan Siege, bakalım beklentilerimizi karşılamış mı?

Rainbow Six’in en son oyunu olan Vegas 2 çıktığında henüz 2008 yılındaydık. Çıktığı seneye göre dünyanın o zamanki yapısını ve var olan tehditlerini inceleyen oyun, o dönemin güncel terör problemlerini kendince gözler önüne sermişti ve bu konuda harika bir iş başarmıştı. Vegas 2’nin üstünden tam 7 yıl geçti ve bu geçen 7 yıl ile beraber dünyamız da değişti. Dünyamız ile beraber politikalar, ülke sınırları, siyaset, günlük insan sorunları, ekonomi, savaş ekonomisi ve bu gibi uluslararası etkenler de değişikliğe uğradı. 

Bu değişikliklerin sonucunda terör örgütleri de farklı emeller kazandı ve gittikçe güçlenmeye devam ediyorlar. Dünyadaki tüm uluslar artık daha önce hiç karşılaşmadıkları büyüklükte tehlikelerle karşı karşıyalar. Artık biyoterörizm adlı korkutucu bir terim var dünyamızda. İşte Siege’in teması da burada karşımıza çıkıyor. Gittikçe tehlikeli hale gelmeye başlayan terör örgütlerinin biyoterörizm ile güçlenip ulusları alt etmelerini önlememiz gerekiyor.

Rainbow Six Siege Satın al

Rainbow Six Siege operatörü kameralara görünmeyecek

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here