Rage 2 Oyun İncelemesi ve Sistem Gereksinimleri
Rage 2 Oyun İncelemesi hakkında tüm detaylar ve sistem gereksinimlerini sizlerle birlikte bakacağız. Rage 2 Oyunu ne zaman çıkacak?

Rage 2 Oyun İncelemesi hakkında tüm detaylar ve sistem gereksinimlerini sizlerle birlikte bakacağız. Rage 2 Oyunu ne zaman çıkacak?

Rage 2 Oyun İncelemesi

Bethesda’nın en son açık dünya macerasının piyasaya sürülmesinden iki haftadan az bir süre kaldı ve geliştiricimiz Rage 2 sistem gereksinimlerini bizlere sundu.

Rage 2’ye yetişmediysen, karakterinin karakterini kazandığı kıyamet sonrası birinci şahıs nişancıdır, Walker, bir asteroid saldırısı tarafından harap olmuş bir dünyaya adalet getirmeye çalışıyor. Rage 2 önizlemem sırasında, oldukça etkileyici bir mücadele buldum, Walker’ın etkileyici silah ve yetenek cephaneliğine hayran kaldım.

Bethesda desteği, bu hafta başlarında oyunun sistem gereksinimlerini yayınladı ve nispeten standart ücret olarak, hem minimum hem de önerilen sistem gereksinimleri sunuluyor. Oyunun açık dünyası ve onun mücadelesinin bir kısmı ne kadar iddialı olduğu göz önüne alındığında, asgari özellikler seçmenin cesur bir çağrı olduğunu söyleyeceğim, ama bu size kalmış.

Daha fazla uzatmadan, aşağıdaki Rage 2 sistem gereksinimlerini inceleyebilirsiniz.

Rage 2 Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 7, 8.1, or 10 (64-bit)
İşlemci: Intel Core i5-3570 or AMD Ryzen 3 1300X
Bellek: 8GB
Ekran Kartı: Nvidia GTX 780 3GB or AMD R9 280 3GB
Depolama: 50GB

Önerilen Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 7, 8.1, or 10 (64-bit)
İşlemci: Intel Core i7-4770 or AMD Ryzen 5 1600X
Bellek: 8GB
Ekran Kartı: Nvidia GTX 1070 8GB or AMD Vega 56 8GB
Deepolama: 50GB

Tüm bu grafik kartları sizi rahatlatıyor olsa da (en azından 720p’de), oyuncular 8GB RAM konusunda belirsizliği dile getiriyorlar. Böyle şeyler söz konusu olduğunda güvenli bir şekilde oynamak muhtemelen daha iyidir, bu nedenle bu gereksinimler sizi sınırlandırabilirken, belki 16 GB’ye yükseltmeniz gerekebilir.

Rage 2‘nin çıkış tarihi 14 Mayıs‘tır. Bundan önce, bazı Rage 2 oyunlarını inceleyebilir veya Rage 2’ye bir göz atabilirsiniz. Rage 2’yi steam üzerinden ön sipariş vermek istiyorsanız buraya tıklayın!

En Güncel oyun haberleri için sitemizi takip etmeyi unutmayın!

Rage 2 Tanıtım Videosu

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here