pubg oyun kazanma taktikleri

PUBG yaklaşık 3 yıllık bir serüven. Battle Royale tarzının en popüler ve en çok oynanan oyunu. Fornite ve Apex Legends gibi rakiplerinden sıyrılarak bugüne kadar başarıyla gelen ve her geçen gün oyuncu sayısını arttıran ücretli oyun. Mobile, PS4, Xbox ve PC sürümleri bulunan oyunu hemen her platformda oynayabilirsiniz…

Oyuncularda ise yılların getirdiği bir profesyonellik var. İlk zamanlarda herkesin amatör davranışları olabiliyordu fakat zaman ilerledikçe artık herkes oyunun mekaniklerini ve araç gereçleri en iyi şekilde kullanmaya başladı. Bu nedenle oyun kazanmak için taktikler geliştirmek zorunda kalabilirsiniz. Bu yazıda tam olarak bunlardan yani PUBG taktikleri nelerdir bundan bahsedeceğiz. Sizler de PUBG oyun kazanma taktikleri sayesinde birinci olabilirsiniz!

PUBG Taktikleri Nelerdir? Oyun Kazanmak İçin Yapılması Gerekenler

PUBG’de oyun kazanmak zor. Bunun nedeni karşınızdaki 99 rakibin her an her yerden çıkarak size karşı çeşitli hamleler yapabilecek olmasıdır. Oyun sürprizlerle dolu ve çok dikkatli olmayı gerektiriyor. Bunun yanında size oyun kazandıracak ve birinci olmanızı sağlayacak yegane şey iyi bir loota sahip olmaktır. Loot oyunda topladığınız eşyaların tümünü temsil eder. Silah, cephane, sağlık, kask ve çelik yelek gibi malzemeler hayatta kalabilmek için son derece önemlidir.

İyi loot bulabilmek içinse high tier loot adı verilen yani loot açısından zengin bölgelere atlamanız gerekiyor. Bunlar her haritada farklı alanlardır. Sosnovka, Pochinki, Yasnaya Polyana ve Mlyta Power gibi bölgelerdir. Bu bölgelere atlayan oyuncu sayısı yüksek olduğundan dikkatli olmalısınız. Atlamadan önce ise seçim yapmak zorundasınız. Bu tür yoğun oyuncu bulunan fakat loot açısından zengin bir alana atlamak mı yoksa kimsenin olmadığı ama malzemenin de az olduğu bir alana atlayarak risk almadan oynamak mı?

Ben ikisini de seçmek zorunda olmadığınızı söyleyebilirim. Tek yapmanız gereken uçağın uzak kaçtığı high tier loot bir alan seçmek ve araçların çıkış noktalarına göre atlayarak bu alan arabayla gitmek. Bunu yapan oyuncu sayısı azdır ve koca bir alan size veya ekibinize kalabilir. Eklentileri tam bir otomatik tüfek, 3 lvl yelek ve kask, keskin nişancı tüfeği ve dürbünüyle oyunda harikalar yaratabilirsiniz.

İyi oyunlar!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here