PUBG Para Kazanma Yöntemleri (Detaylı Rehber) 2019

0
744
pubg para kazanma yolları 2019

PUBG oyununu oynadınız mı? İçinde bulunduğumuz yıl itibariyle dünyanın en popüler oyunlarından biri olan PlayerUnknown’s Battlegrounds oyunu bir adaya atılan 100 oyuncudan son kalan olmaya çalışmaktan ibaret bir survival oyunudur. FPS ve TPP modları bulunan oyun toplamda 50 milyon kopya sattı ve anlık yüzbinlerce aktif kullanıcısı mevcut. Ancak biz oyunun özelliklerinden ziyade nasıl gelir elde edebiliriz buna bakacağız. Pubg para kazanma rehberiyle siz de oyun oynayarak para kazanabilirsiniz…

Öncelikle rehberimize geçmeden önce belirtmeliyim ki burada anlatılan şeyler gerçek TL kazanmak üzerinedir. Yani oyun içindeki para birimini kastetmiyoruz.

PUBG Para Kazanma Yöntemleri

Profesyonel PUBG Oyunculuğu Yaparak

GLL, Faceit gibi oyun turnuvaları düzenleyen yabancı platformlar kazanan kişi veya takımlara ciddi ödemeler yapıyor. Üstelik çoğu turnuvaya katılmak için lisanslı olmak veya yurtdışına gitmek gerekmiyor. Tek yapmanız gereken oyun becerinizi geliştirmek ve profesyonel olarak PUBG oynamak. Ardından takımınızı kurarak yada bireysel başvuru ile turnuvalara katılın ve PUBG’den para kazanın! Yalnız oyunu usta olarak oynamak için ekipmanlarınızı ve bilgisayar donanımınızı geliştirmeniz gerekebilir! PUBG ciddi sistem kaynağı tüketen bir oyun ve her sistemde yüksek FPS alınamıyor.

Twitch Yayıncısı Olun ve PUBG Yayını Yapın

Oyunu pro oyuncu olarak oynamak ve turnuvalara katılmak dışında bir de twitch yayınları yaparak pubg’den para kazanmak mümkün. Ülkemizde oldukça sevilen ve Twitch’de yüksek izleyici sayılarına ulaşmanızı sağlayacak en ideal oyunlardan bir tanesi de PUBG’dir. Geçtiğimiz yıl mobil versiyonu da çıkan oyunun canlı yayınlarını yaparak bağış, reklam ve sponsorluk gelirleri elde edebilirsiniz. Bu iş için de yine ekipman ve donanımınızın sağlam olması gerekmektedir.

PUBG Videoları Çekerek Youtube’a Yüklemek

Youtube’dan para kazanmak için PUBG videoları çekebilirsiniz. Bunun ülkemizde en iyi örneği Teneke Kafalar youtube kanalıdır. Sadece PUBG oyununa yönelik videolar üreten kanalda çeşitli eğlenceli oyun videoları bulabilirsiniz. Çok yüksek izlenme sayılarına ulaşan ve doğal olarak çok para kazanan bu kanal gibi bir kanal oluşturabilirsiniz. Oynadığınız eğlenceli oyunları veya en iyi atışları birer seri haline getirerek kanalınıza yükleyin. Bunu istikrarlı şekilde yaparak ve videolarınızda çarpıcı başlıklar kullanarak PUBG’den para kazanın!

PUBG Konulu İnstagram Sayfası Açın!

İnstagram’ı aktif olarak kullanıyor ve oyunu da oynuyorsanız o halde bu ikisini bir araya getirerek hem eğlenceli vakit geçirebilir hem de para kazanabilirsiniz. İzlemeniz gereken yol bir instagram sayfası açmak ve doğru etiketleri kullanarak PUBG oynayan kitleye ulaşıp komik pubg videolarını ve en iyi atış videolarını sayfanız aracılığıyla bu kitleye izletmek. Sürekli aktif yayın yapar ve hikaye ve paylaşımlara ara vermeden devam ederseniz bir süre sonra sayfanıza reklam teklifleri geldiğini göreceksiniz.

PUBG Para Kazanma: 2019’un En Karlı İşi

Yalnızca oyun oynayarak ve pubg videoları çekeren binlerce lira düzenli gelir elde edenler olduğunu biliyor musunuz? Üstelik bu insanlar yurtdışında değil ülkemizde yaşıyorlar. Kaliteli yayınlarıyla seyir zevki yüksek oyunculuk performansı sergileyen Mithrain, ArmutTV, Teneke Kafalar gibi youtube ve twitch kanalları her iki platformda da aktif yayıncılık yaparak ve içerik üreterek para kazanıyorlar. Üstelik bu iş birçok kişi için bir ek iş değil düzenli bir meslek haline gelmiş durumda. Siz de onlardan biri olabilirsiniz!

Sizlerle birlikte pubg para kazanma yöntemlerinden bahsettik. Bu rehberde anlatılanların tamamı girişimcilerin çabasına ve istikrarına bağlıdır. Bol kazançlar!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here