PUBG Özel Oyun Kurma ve Partnerlik Şartları

1
1223
pubg özel oyun kurma ve partnerlik hakkında bilgiler

PUBG oyununu arkadaşlarınızla oynamak ister misiniz? Şahsen ben isterim. Özel oyun kurup arkadaşlarla vs atmanın tadı çok farklıdır. PUBG’de tıpkı CS:GO’da olduğu gibi kendi arkadaşlarınızı toplayıp aranızda oyun oynayabilirsiniz. Bunun için bazı şartları sağlamanız ve özel oyun kurmanız gerekiyor… Bu yazıda sizlere PUBG özel oyun kurma ve pubg partnerliği hakkında detaylı bilgi vereceğiz. Ayrıca mobil versiyonda da özel oda kurabileceksiniz.

PUBG’de 50 vs 50 oyun kuranları daha önce görmüşsünüzdür yada arkadaşlarıyla kendi aralarında oyun oynayanları. Bunlar bazı özel izinlere sahip yayıncılardır, oyun tarafından özel yetkiler verilerek diğer oyunculara tanınmayan bazı haklar tanınmıştır.

Custom Game denilen bu özellik -şuan için- toplamda sadece 500+ kişiye verilen özel bir ayrıcalık. Bu kişi oyunun gelişimine ve tanıtımına katkı sağlayan kişilerden seçiliyor. Örneğin ünlü Twitch yayıncılarından Cantug Unlost Özsoy, Cem Mithrain Karakoç, Ferit wtcNN Karakaya, Game and Play TV, Mete Easter GamersTV Özbey, Necati zeoNNN Akçay ve Tuna PintiPanda Aksen bunlardan bazıları… Pubg partneri olarak seçilen yerli ve yabancı yayıncılara özel haklar veriliyor. Sizler de onlardan biri olmak istiyorsanız şartlara gözatabilirsiniz.

PUBG Özel Oyun Kurma ve Partnerlik Şartları

Dengeli bir izleyici sayısına sahip olmak (Devamlı izleyen 500 kişi gibi)
En az 150+ twitch izleyicisine sahip olmak.
50bin+ youtube abonesine sahip olmak.
Haftada en az 3 defa yayın yapmak yada haftalık oyun videoları yüklemek.
Youtube ve Twitch Hizmet Şartları ve Topluluk Kuralları’na uygun yayınlar yapmak.

PUBG’nin Partnerlerde Aradığı Özellikler

  • Battlegrounds topluluğuna ve diğer oyunculara karşı saygılı,
  • Kendi topluluğuyla ilgilenen ve kendini buna adamış,
  • PUBG oyununu oynarken örnek bir sporcu modeli olabilen,
  • Kanalında ve sosyal medya hesaplarında uygunsuz materyal bulundurmayan,
  • Oyunla ilgili geri bildirimler yapabilecek partnerler aranıyor.

PUBG şimdiden 500’den fazla partner edinmiş durumda. Eğer sizin de izlenen ve düzenli yayın yaptığınız bir kanalınız varsa özel oyun kurabilirsiniz. Custom game denilen bu özelliğin kimlere verildiğini merak ediyorsanız aşağıdaki adrese göz atabilirsiniz. Listede bulunan kişiler kendi özel oyunlarını kurabilen kişilerdir.

PUBG Partnerleri Listesi: https://www.twitch.tv/team/pubgpartners

PUBG, partnerlerine en yeni özellikleri ilk olarak deneyimleme şansı tanıyor. Ayrıca partnerlere özel pubg tişörtleri ve yayıncının abonelerine özel etkinlikler de yapılıyor. Partnerlik hakkında daha fazla bilgi almak ve kendinize özel PUBG oyunu kurmak istiyorsanız bir twitch yayını açmaya başlayarak ilk adımı atabilirsiniz!

PUBG Mobile’de Özel Oyun / Oda Nasıl Kurulur?

PUBG’nin mobil versiyonunda (android veya ios) özel oda kurmak için twitch veya youtube partneri olmanıza gerek yok. Yayıncı olma şartı mobil versiyona getirilmemiş. Mobil versiyonda özel oyun ve oda açmak için tek yapmanız gereken oda kurma kartı elde etmek. Oyundaki sandıklardan çıkan ve oynadıkça düşürme ihtimalinizin arttığı bu sandıkları açarak özel oyun kurma kartı kazanabilirsiniz. Ardından kendi odanızda belirlediğiniz şifreniz ve topluluğunuzla özel oyunlar oynayabilirsiniz.
İyi oyunlar!

1 YORUM

  1. Merhaba öncelikle güzel bir oyun ama bazı şerefsiz adiler yüzünden oyunun tadı kaçmaya başladı o hile kullanan şerefsizler müdahale edilirse çok memnun kalırız

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here