PUBG Mobile 0.11.5 Güncellemesi
PUBG Mobile 0.11.5 Güncellemesi yayımlandı, PUBG Mobile'ı güncelleyen Tencent Games, masaüstü versiyonunda halihazırda mevcud G36C ve Tukshai silahlarını oyuna ekledi.

PUBG Mobile 0.11.5 Güncellemesi yayımlandı, PUBG Mobile’ı güncelleyen Tencent Games, masaüstü versiyonunda halihazırda mevcud G36C ve Tukshai silahlarını oyuna ekledi.

Tencent Games, mobil oyun dünyasını kasıp kavuran PUBG Mobile için yeni bir güncelleme yayınladı. 1.7 GB boyutundaki PUBG Mobile 0.11.5 güncellemesi ile beraber oyuna yeni silahlar, araçlar ve hava durumları eklendi. PUBG Mobile 0.11.5 güncelleme ile birlikte gelen yenilikleri aşağıdaki listede bulabilirsiniz;

PUBG Mobile Güncellemesi
PUBG Mobile Güncellemesi
  • Vikendi haritasına Scar-L yerine G36C taarruz tüfeği eklendi. Silah, tıpkı M416 ve M16A4 gibi 5.56 mermiler kullanacak.
  • Tukshai ya da Auto-Rickshaw adlı üç tekerlekli araç; jeep, sedan ve minibüs yerine Sanhok haritasına eklendi.
  • Zombiler yeniden yapılandırıldı. Artık daha önce erişemedikleri bazı bölgelere erişebilecekler. Ayrıca maç içinde zaman zaman güçleri zayıflayacak.
  • Hazır mesajlara ‘ikmal aldım’ mesajı eklendi.
  • Erangel ve Miramar haritalarına dinamik hava durumu özelliği geldi. Böylece maç içinde güneşli, sisli, yağmurlu gibi farklı hava durumları ile karşılaşabileceksiniz.
PUBG Mobile Yeni Silah
PUBG Mobile Yeni Silah

Güncelleme şu an için yalnızca Tencent’in resmi web sitesinde yayımlanmış durumda. Kısa süre içinde Play Store’da da yayınlanması umut ediliyor. Tencent’in internet sayfası üzerinden güncellemeye ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Bir önceki yazımı olan ‘ PlayStation Store şubat ayı oyunları, en çok indirilenler ‘ adlı yazımıza göz atmayı unutmayın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here