PUBG Loot Oranları Artıyor Yeni Güncelleme Detayları

2
1069
PUBG Loot Oranları Artıyor Yeni Güncelleme Detayları
PUBG Loot Oranları Artıyor, yeni sürümünde dikkat çeken en önemli özellik ise loot drop'ların haritada daha fazla çıkmasını sağlayacak olması.

PUBG Loot Oranları Artıyor, yeni sürümünde dikkat çeken en önemli özellik ise loot drop’ların haritada daha fazla çıkmasını sağlayacak olması.

PUBG Loot Oranları Hakkında

PlayerUnknown’ın Battleground’s’ın en yeni güncellemesi yayınlandı, ancak en dikkat çekici değişikliklerden biri, loot oranlarının arttırılması oldu haritalarda daha fazla eşyalar(loot) görebileceksiniz. PUBG haritası olan Erangel, adasında daha fazla loot yağmalanacak şekilde özel olarak ayarlandı, ancak bazı silah sınıflarının bireysel spawn oranları da çoğaltıldı. Güncellemeye dahil edilen diğer değişiklikler, notlara göre ise “diğer haritalar içinde loot oranlarıda biraz daha arttığı” anlamına geliyor.

PUBG yeni güncellemenin içeriğini detaylandırdı ve loot oranları haricinde farklı silahlar ve Survivor Pass içeriğinin tüm denge değişikliklerini baştan göz geçirdi. Oyunun orijinal haritasından başlayarak “Erangel’de ortaya çıkan genel loot oranlarının arttığını” söyledi. Saldırı tüfekleri ve tabancalar gibi diğer silahlar da bir tık çıkma olasılığı yükseltildi.

Silahlardaki değişikliğe gelecek olursak şöyle bir tablo bizi karşılıyor:

  • AR (%12), DMR (%16) ve SMG’lerin (%14) çıkma oranını arttırıldı.
  • SR’ler ve Tabancalarda da hafif bir spawn çıkma oranı arttı.

Twitter üzerinden yapılan açıklama;

Yapılan bazı değişikliklerde, loot yapmada yeni boşlukları telafi etmek için, diğer eşyaların ortaya çıkma oranlarının oyunculara eşit bir şekilde ayarlandığı belirtildi. Oyunun tüm haritalarında daha genel loot oranları ayarlandı. Oyunun yeni sürümünde dikkat çeken en önemli özellik ise loot drop’ların haritada daha fazla karşınıza çıkmasını sağlayacak olması. Yeni güncellemenin tam detaylarını öğrenmek için PUBG resmi internet sitesini kontrol edebilirsiniz.

Borderlands 3 İlk Fragmanı Yayınlandı adlı makalemize göz atmayı unutmayın!

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here