PUBG 2 hakkında detaylar, PUBG 2 çıkacak mı?

0
932
PUBG 2 hakkında detaylar, PUBG 2 çıkacak mı?
PUBG 2 hakkında detaylar, PUBG 2 çıkacak mı? PUBG'nin yapımcısı Brendan Greene (PlayerUnknown), artık BR (Battle Royale) ile işi kalmadığını ve PUBG'nin 2 serisi gelmeyeceğini söyledi.

PUBG 2 hakkında detaylar, PUBG 2 çıkacak mı? PUBG’nin yapımcısı Brendan Greene (PlayerUnknown), artık BR (Battle Royale) ile işi kalmadığını ve PUBG’nin 2 serisi gelmeyeceğini söyledi.

PUBG 2 çıkacak mı?

PUBG’nin yapımcısı Brendan Greene’in PUBG’den uzaklaşacağını ve başka projelere yoğunlaşacağını belirtti. Bu süreç içerisinde PUBG güncelleme almaya devam edecek. En son yaptığı açıklamaya göre Greene, Battle Royale türünü tamamen bırakmak istediğini belirtti.

Gelecek planları hakkında açıklama yapan Brendan Greene, şu ifadeleri kullandı: “Oynamayı isteyeceğim ve başka insanlarında oynamak isteyeceği oyunlar için kafamda bir sürü fikir var. Bunun için henüz çalışmaya başlamadık çünkü hâlâ bir ekip kurma aşamasındayız. Henüz ne yapacağımı bilmiyorum. Konsepti son kalan adam olmak üzerine olan bir oyun fikri güzel ancak bunu yaptım. PUBG 2’yi yapmayacağımın garantisini buradan veriyorum. Battle Royale türü artık geride kaldı, şimdi başka şeyler deneme zamanı. İnsanları nasıl daha iyi bir şekilde birbirine bağlayabiliriz ve koordine olmalarını sağlayabiliriz bunun üzerine çalışacağız.”

Greene’in bahsettiği fikirler her ne olursa olsun bir Battle Royale oyununa ait olmayacağı kesin. Greene, çevrimiçi oyun sistemini Battle Royale türünden ziyade daha koordine bir şekilde yansıtan bir oyun oluşturmak istiyor. Bunun için de ikinci bir PUBG oyunun gelmeyeceği çok net.

PUBG Güncelleme Alacak mı?

En son yaptığı açıklamaya göre Greene, Battle Royale türünü tamamen bırakmak istediğini belirtti. Ancak PUBG’nin güncelleme almayacağı anlamına gelmiyor, oyun tekrardan ufak ufak güncellemeler almaya devam edecek.

PUBG oyununu satın almak ve tüm platformlarda oynamak için internet sitesine göz atın. Buraya tıklayarak internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Assassin’s Creed 3 Steam ve Uplay’den kaldırıldı adlı makalemize göz atmayı unutmayın!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here