PlayStation 4 Iron Man Sanal Gerçeklik Oyunu

1
633
PlayStation 4 Iron Man Sanal Gerçeklik Oyunu
PlayStation 4 Iron Man Sanal Gerçeklik Oyununu duyurdu, Iron Man ne zaman çıkacak? Sony, Iron Man Sanal Gerçeklik oyununu piyasaya sürüyor.

PlayStation 4 Iron Man Sanal Gerçeklik Oyununu duyurdu, Iron Man ne zaman çıkacak? Sony, Iron Man Sanal Gerçeklik oyununu piyasaya sürüyor.

PlayStation 4 Iron Man Sanal Gerçeklik Hakkında

Her iki Iron Man filmi beraberlik oyununun 2008 ve 2010 senelerinde eleştirmenleri ve hayranları etkileyememesinin peşinden, zırhlı Avenger’ın kendi video oyununa yeni bir şans getirmesi pek mümkün görünmüyordu. Sadece Tony Stark muzaffer bu yıl sonra konsollara geri döner. Sony, Hollywood Reporter vasıtasıyla PlayStation 4‘e özel yeni bir sanal gerçeklik deneyimi olan Iron Man Sanal Gerçeklik oyununu piyasaya sürüyor.

Sony, oyununu, geliştirilmekte olan bir dizi yeni video oyununu tanıtan açılış Durumundaki canlı yayın etkinliğinde bugün duyurdu. Duyuruya eşlik eden yeni bir fragman, seyircilere oyundan ne bekleyebilecekleri hakkında bir fikir verdi. Oyuncular sistemin Sanal Gerçeklik kulaklığını takacak ve dünyayı Tony Stark ve zırhlı alter-egosunun gözüyle görecekler. Marvel Sinematik Evrenin hayranları, Tony’nin ikonik heads-up ekranını kendileri için deneyimlemekten kesinlikle mutluluk duyacaktır. Ve elbette, oyuncular, Iron Man’in silah ve cephaneliğini de içeren tam bir komuta sahip olacaklar gibi görünüyor. Gösterilen görüntülere bakılırsa, Ghost oyunun ana rakiplerinden biri olacak gibi görünüyor. Tony’in teknesinde A.I.’nın cuma günü, hologram biçiminde bir görünüm kazanacak.

Bu, Sony’nin süper kahraman tabanlı VR oyunlarında elini ilk kez attığı anlamına gelmez. 2016’da Rocksteady Studios tarafından geliştirilen Batman: Arkham VR‘yi piyasaya sürdüler. Bu oyun, gerçek dövüşün bulmacalara çok fazla önem vermesinden dolayı eleştirildi. Ancak, Iron Man VR’ın fragmanı herhangi bir gösterge olarak kullanılırsa, bu yeni çaba aynı hataları yapmaz.

Iron Man VR hala bir çıkış tarihi olmadan. Aşağıdaki duyuru tanıtımına göz atabilirsiniz. Oyun kullanılabilir olduğunda satın alacak mısınız? Bize yorum bölümünde düşüncelerinizi iletebilirsiniz!

PlayStation 4 Iron Man Sanal Gerçeklik Oyunu

Playstation 4 Oyunları için buraya tıklayın.

Shadow of the Tomb Raider Nvidia RTX Desteği Ekliyor adlı makalemize göz atmayı unutmayın.

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here