Oyuncular İçin Kulaklık Önerileri

0
426

Çevrimiçi oyunlar da dahil olmak üzere tüm oyunlarda kulaklık önemli bir yer tutuyor. Oyunun işleyişi açısından ve gerçekliği artırmada büyük önem taşıyor. Kulaklıklar özellikle FPS oyunlarında kesin olarak kullanılması gereken araçlardandır. Battle Royale, MOBA, MMPORG gibi birçok farklı oyun tarzında da kulaklıklara ihtiyaç duyuluyor. Oyuncular özellikle oyunlarda kullanabilecekleri kulaklıklar arıyorlar. Bu yazımız da Oyuncular İçin Kulaklık Önerileri hakkında olacak.

Oyuncular İçin En Uygun Kulaklıklar

Oyuncular kulaklık seçerken kaliteli bir kulaklık almalıdır. Kalitesiz alınan kulaklıklar sürekli bozulacağından dolayı aslında daha fazla masrafa yol açacaktır. Bu nedenle kulaklık alınırken kulaklığın fiyatı çok gözde büyütülmemelidir.

Oyuncu kulaklıkları genel olarak kulak üstü olarak tercih edilir. Özellikle kablosuz olan kulak üstü kulaklıklar birçok oyun sever tarafından tercih ediliyor. Bu kulaklıklar oyun esnasında daha rahat oynama imkanı veriyor. Ses kalitesinin ve seviyesinin yüksek olması da yine bu kulak türünün artılarındandır. Kulak içi kulaklıklar ise küçük olmaları ve sık sık kulaktan düşmeleri nedeniyle tercih edilmiyorlar. Oyun sırasında kulaklıkla uğraşmak istemeyen oyun severler bu nedenle kulak içi kulaklıklardan uzak durmalılar.

Oyuncu Kulaklığı Markaları

İnternet üzerindeki sitelerde oyuncu kulaklığı adında ayrı bir kategori mevcuttur. Game Power, Kingston, Game Max, HP, Logitech, Trust, Monster ve MSI marka kulaklıklar mevcuttur. Bu kulaklıkların fiyatları internet siteleri üzerinde 90 TL’den başlıyor. Kulağa yüksek gibi gelse de hepsi çok kaliteli kulaklıklar olup uzun ömürlüdür.

Razer firmasının Tiamat serisi oyuncu kulaklığı 1700 Türk lirası olarak indirimle satılıyor. Sennheiser Game Zero tipi kulaklık 1519 Türk lirasında satılmakta. Oyunlar için oldukça ideal olan bu kulaklıklar dışında daha uygun fiyatlı olanları da mevcut.

Game Power Luna serisi oyuncu kulaklıkları indirimle 241 TL’den satışa sunulmuş. Bu kulaklık internet üzerinden en çok satılan kulaklıklardan bir tanesidir. Yine Game Power firmasına ait Magnus V2 kulaklık da 112 TL gibi oldukça uygun bir fiyattan indirimle sunuluyor. HP Omen 800 kulaklık yine en çok tercih edilenler arasında olup fiyatı 350 TL’dir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here