Mortal Kombat 11 Yeni Savaşçısı Kollector

0
559
Mortal Kombat 11 Yeni Savaşçısı Kollector
Mortal Kombat 11 Yeni Savaşçısı Kollector, bu ay Mortal Kombat 11'in en yeni ilk dövüşçüsü. Yeni savaşçısı bu ay sonunda oyuna ekleniyor.

Mortal Kombat 11 Yeni Savaşçısı Kollector, bu ay Mortal Kombat 11’in en yeni ilk dövüşçüsü. Yeni savaşçısı bu ay sonunda oyuna ekleniyor.

Mortal Kombat 11 Yeni Savaşçısı Kollector

Daha önceki haberlerden beklediğimiz gibi Kollector, Mortal Kombat 11‘deki en son savaşçının adıdır. Goro ve Kintaro gibi geçmiş Mortal Kombat karakterlerine çok benzeyen Kollector, söz konusu dövüşçülerden daha küçük olmasına rağmen, savaşmak için kullandığı dört kolla övünüyor. Sırf daha küçük olmasına rağmen, Kollector inanılmaz derecede verimsiz göründüğü için tehlikeli olmadığı anlamına gelmez.

Adından da anlaşılacağı gibi, Kollector bir sürü farklı şeyler toplamaktan keyif alıyor gibi görünüyor. Sırtında bir sırt çantası varken, Kollector düşmanlara saldırmak için çok sayıda farklı eşyayı atabilir.

Kollector’nün NetherRealm’ın piyasaya sürdüğü oyun fragmanında görüldüğü gibi, hem uzak hem de oldukça iyi bir şekilde iyi savaşabiliyor gibi görünüyor. Uzaktayken, yeni avcı düşmanlarına çeşitli silahlar fırlatabilir. Kollector ayrıca, dört kolu ile uzun taraklar çıkarmadan önce yaklaşmasını sağlayan bazı ışınlanma hareketlerine sahiptir. Şimdiye kadar Mortal Kombat 11 için gördüğümüz tüm dövüşçülerin dışında, Kollector gördüğümden daha eşsiz biri olarak öne çıkıyor. Onu kendim denemek için sabırsızlanıyorum.

Hareketlerine ve yıkıcı ölümcül olaylara göz atmak istiyorsanız, aşağıdaki Kollector için yeni oyun videosunu inceleyebilirsiniz. Mortal Kombat 11, bu ayın sonunda 23 Nisan’da PS4, Xbox One, Switch ve PC için çıkış yapacak.

Mortal Kombat 11 Fragmanı

PUBG 2 çıkacak mı? adlı haberimize göz atmayı unutmayın!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here