Mortal Kombat 11 fanları, DLC’ye Shaggy’yi Katmak İstiyor

1
938
Mortal Kombat 11 fanları, DLC'ye Shaggy'yi Katmak İstiyor
Mortal Kombat 11 fanları, DLC'ye Shaggy'yi Katmak İçin Dilekçe İmzaladı. Mortal Kombat 11 DLC'de görmek istediğiniz karakterler için imza kampanyası ile gerçekten başarı elde edebiliyoruz.

Mortal Kombat 11 fanları, DLC’ye Shaggy’yi Katmak İçin Dilekçe İmzaladı. Mortal Kombat 11 DLC’de görmek istediğiniz karakterler için imza kampanyası ile gerçekten başarı elde edebiliyoruz.

Mortal Kombat 11 fanları, Scooby-Doo olan DLC’den birde Shaggy üretme konusundaki desteğini sunmak için Charge.org’a katıldılar ve sahip oldukları imza sayısı nedeniyle oyuncular bunu gerçekten istiyor!

Oyuncuların hayal gücü konusunda bir sınır yok ve bu yüzden, özellikle de favori başlıklarımızdan bazılarında olduğu gibi hangi karakterlerle oynamak istediğimizi hesaba katmamız gereken bir güç olduğumuzu söylüyorum.

Tüm şakalar bir yana, çok sayıda imza almış olması nedeniyle oldukça ciddiye alınmış gibi görünüyor. Şu anki yazı yazarken, bir DLC’ye shaggy’yi dahil etme arzusu, nedene desteklerini imzalamak için oturum açan 370,380 binden fazla kişiye ulaştı – ve evet, ben de imzaladım çünkü neden olmasın, Shaggy’yi tekmelemeyi görmek isterdim gizemli bir makine yakın dövüş ya da bir scooby-snack slash ile.

Şu anda, DLC’ye shaggy’yi dahil etme arzusu, 370 binden fazla kişiye ulaştı ve hedef 500 binden fazla kişi – ve evet, ben de imzaladım çünkü neden olmasın, Shaggy’yi tekmelemeyi görmek isterdim gizemli bir makine yakın dövüş ya da bir scooby-snack slash ile.

Bu olabileceği kadar komik, gerçekleşmeyecek kadar yüksek bir istek. Her ne kadar tamamen reddetmesek de, Warner Bros.’un Scooby-Doo’nun haklarına sahip olması nedeniyle, gerçekleşmeyecek olması’da göz önünde.

Kampanyayı imzalamak için internet sitesini ziyaret edin! Mortal Kombat 11, 23 Nisan’da PC, PS4, Switch ve Xbox One’da çıkıyor. Amazon‘da ön sipariş verirseniz, Mart ayının sonunda Shao Kahn’ın yanı sıra açık betaya özel erişim hakkınız olacak.

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here