Microsoft Flight Simulator Benzeri Simulator Oyunları

0
411

Simülasyon oyun severlerinin sevdiği ve Dünyada ve Ülkemizde çok fazla seveninin olduğu ve nerede ise rakip siz uçak kullanma simülator oyunu Microsoft Flight Simulator ,Microsoft firmasi tarafından Microsoft Windows için hazırlanmış bir uçuş simülatörüdür.

Peki buna benzer hangi simülator oyunları var ? hemen bakalım.

1.Euro Truck Simulator 2 ;

Euro Truck Simulator 2, SCS Software tarafından çıkarılmış olan bir kamyon simülasyonudur. 19 Ekim 2012’de çıkmış olan oyun günümüz Avrupa’sını temel almıştır. Oyunda Scania, Volvo, MAN, DAF, Iveco, Renault ve Mercedes- Benz olmak üzere 7 adet lisanslı kamyon markası bulunmaktadır.

Zengin oyun içeriği ile simülasyon oyun severler için ilk oyun olarak görülmektedir.
Tır Simülatorü olan oyun ile kendi firmanızı ve bir çok Tırlarınızı satın alıp şöför kiralayabilir ve bunu işlete bilirsiniz.
Banka sisteminden , yetenek ağaçı sistemine gelişmiş ve dolu olan oyun son güncellemesi ile Türkiye ‘ nin Avrupa kıtası bölümünü de oyuna eklemiş durum da.

Simülasyon oyun sever iseniz Euro Truck Simulator 2 size göre kesinlikle.

2.Farming Simulator 19 ;

En geniş simülatör oyunlarından biri olan Farming Simulator 19, ETS 2 gibi seri halinde ve nerede ise her yıl yeni versiyon olarak piyasaya sürülmekte.

Hayvancılık ve tarım konulu olan Farming Simulator 19 içerik olarak fazlası ile geniş diye biliriz. Gerçek hayattaki tüm araç ve gereçler fazlası ile oyun içerisinde bulunmakta , Bu araçları kullanarak size verilen sipariş tarım ürünlerini teslim edip bir servet kazanabiliyor ve bu para ile yeni araçlar satın alabiliyorsunuz.

Grafik olarak fazlası ile gelişmiş olan oyun. Sizlere 500+ Saat oyun deneyimi sağlayacağından eminiz.

Simülatör oyun sever iseniz kesinlikle Farming Simulator 19 önermekteyiz.

3.American Truck Simulator ;

Euro T. S. 2 ile aynı geliştirici ekip tarafından geliştirilen ve piyasaya sürülen American Truck Simulator , ETS 2 avrupa kıtasını konu alır iken American Truck Simulator adı üzerinden anlayacağınız gibi Amerika kıtasında geçmektedir.

Özel Amerikan tırları ve atmosferini fazlası ile güzel yansıtmakta , Bu istisnaden Amerikan derseleri ve ona benzeyen cevre size bu alanı güzel yaşatmakta.

İlk olarak ETS 2 daha sonrasında American Truck Simulator oynaya bilirsiniz. Deyinmek istediğimiz bir durum daha var oda hem ETS 2 hemde American Truck Simulator Multiplayer yani çok oyunculu olarak arkadaşlarınız ile oynaya bilirsiniz.

4.Car Mechanic Simulator 2018 ;

Car Mechanic Simulator 2018, bir otomotiv tamircisinin çalışmalarını gösteren, Polonyalı stüdyo Red Dot Games tarafından geliştirilen bir simülasyon video oyunudur.

Arabaları seviyor ve içeriği hakkında bilginiz var ise veya uğraşmak istiyorsunuz. Bu oyun tam size göre diye bilirim. Car Mechanic Simulator 2018 ile hurda arabaları tamir ediyor ve geliştiriyorsunuz sonra onları piste çıkarıp test ediyorsunuz.

Malzeme ve araç gereç olarak fazlası ile geniş olan oyun , gerçek hayat ile bire bir diye biliriz. Seri olarak devam eden ve şuanda en son 2018 olarak çıkış yapan Car Mechanic Simulator serisi simülatör sever iseniz kesinlikle tavsiye ediyoruz.

5.Bus Simulator 18 ;

Bus Simulator 18 , diğer tavsiye ettiğim simülatör oyunları gibi seri seri , yıl yıl çıkış yapan bir seri oyunudur.

Otobüs şöförlüğünü konu alan oyun ile yolcu , otobüs satın alarak bütçenizi artıra bilir yeni haritalar açabilir ve daha fazla kazanarak katlaya bilirsiniz. biraz sabır ve gerçekcilik seviyor iseniz deniye bileceğiniz güzel simülator oyunlarından biridirç

Bu makalemizde Microsoft Flight Simulator benzeri 5 adet adet oyunu önerdik , sizinde bir tavsiyeniz var ise lütfen yorum bölümünden bizim ile paylaşın.

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here