League of Legends Yuumi kahramanının yetenekleri

1
700
League of Legends Yuumi kahramanının yetenekleri
League of Legends Yuumi karakterinin yetenekleri, League of Legends Yuumi karakteri hakkında tüm detaylar. Sevimli Kedi Yuumi.

League of Legends Yuumi karakterinin yetenekleri, League of Legends Yuumi karakteri hakkında tüm detaylar. Sevimli Kedi Yuumi.

League of Legend Yuumi Hakkında

Bu haftanın başlarında paylaşılan bilgilerden sonra, League of Legends’ın yeni şampiyonu Yuumi, Büyülü Kedi, Cuma günü tamamen açıklandı. Birkaç hafta içinde 9.10 yamasıyla oyuna ulaşması gereken yaklaşmakta olan destek henüz resmi bir açıklama sayfasına sahip değil, ancak yetenekleriyle ilgili daha fazla bilgi oyunun müşterisinde göründü.

Şovda olanların çoğu bu haftanın başlarında Youtuber Nasteey tarafından gönderilen bir avuç sızıntıyla eşleşiyor gibi görünüyor ve Yuumi’nin iyileştirici ve kalkan dizileri sayesinde oldukça klasik bir destek olabileceğini, ancak birkaç markanın da olacağını gösteriyor. Yeni onun kolunu hileci.

En önemlisi, bu, Yuumi’nin kendisini bir müttefikine bağlamasına ve riskli bir kule dalışının ortasında olmadıkça tamamen hedeflenemez hale gelmesini sağlayan bir yeteneği içerir. Şampiyonu nispeten yeni başlayanlar için dostça yapma arzusunun bir parçası, ama kesinlikle Rift’te daha önce gördüğümüz her şeyden oldukça önemli bir ayrılık.

Daha fazla uzatmadan Yuumi’nin yeteneklerini kontrol edelim:

League of Legend Yuumi Yetenekleri

Bop ‘n’ Bloğu (P):
– Sık sık, Yuumi’nin bir rakibe karşı bir sonraki saldırısı manayı yeniler ve ona bir kalkan verir. Eğer Yuumi Bağlıysa, kalkan onu müttefiki olarak korur. Kalkan Yuumi’yi ve müttefiklerini, kırılıncaya kadar korur.

Prowling Mermi (Q):
– Yuumi, ilk düşman vuruşuna sihirli hasar veren bir füze fırlatır. Füze yeterince uçuşta ise, bonus hasar verir ve düşmanları yavaşlatır.
– Takılıyken, Yuumi müttefiki konumundan bir füze fırlatır ve füzenin uçuş yolunu fareyle yönlendirebilir.

Sen ve ben! (W):
Pasif: Bağlıyken, Yuumi ve müttefiki, birbirlerinin AD veya AP’sinin bir kısmını Adaptif Kuvvet’e dönüştürdüler.
– Aktif: Yuumi, W’sinde bir nokta ile başlar. Müttefik bir şampiyona işaret eder ve onlara bağlanır. Bağlı iken eşinin hareketini takip eder ve kule hasarı dışındaki her şey tarafından kontrol edilemez. Yuumi’nin yetenekleri müttefiklerinin bulunduğu yerden ateş eder ve düşmanlarına saldıramaz. Bir bekleme süresinin ardından Unattach’ı kaldırabilir veya başka bir takım arkadaşına bekleme süresi olmadan ekleyebilir.

Zoomies (E):
Yuumi iyileşir ve hareket hızı patlaması kazanır. Ekli ise, müttefiki büyüyle hedeflenir. Bu büyünün iki suçlaması var.

Son Bölüm (R):
Yuumi, birçok vuruştan sonra düşmanlara kök saldıran hasar dalgalarını başlatan Kitap’ı açar. Yuumi’sini kullanırken, Yuumi hareket edebilir, müttefik şampiyonlarına katılabilir ve iyileşebilir.

Tanıtım Videosu

Dediğim gibi, bunların çoğu nispeten yaygın, ama sen ve ben! League of Legends’de daha önce gördüğümüz hiçbir şeye benzemiyor. Düşman ekiplerinin vuramayacakları bir şampiyona nasıl tepki verdiklerini görmek ilginç olacak, ancak umarım ki, buna bağlı bir müttefik olmadan, Yuumi’nin oldukça kırılgan olduğu anlamına gelir.

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here