League of Legends yeni kahramanı Yuumi

0
785
League of Legends yeni kahramanı Yuumi
League of Legends yeni kahramanı Yuumi, League of Legends'in sevimli yeni kedi kahramanı Yuumi’ye ilk bakışınız. Lol Yeni karakteri hakkında tüm detaylar.

League of Legends yeni kahramanı Yuumi, League of Legends’in sevimli yeni kedi kahramanı Yuumi’ye ilk bakışınız. Lol Yeni karakteri hakkında tüm detaylar.

League of Legends Yeni Kahramanı Hakkında

League of Legends‘ın yeni kahramanı Yuumi kesinlikle sevimli bir kedi. Dost şampiyonlara katılmasını ve onlardan sonra uçmasını sağlayan büyülü bir kitapta uçuyor. Ama hepsinden önemlisi, çok sevimli. Çok sevimli bir kedi ve bir kedinin yapmasını bekleyeceğiniz her şeyi yapar.

Yuumi bir destek kahramanı ve bir tutkunu sağlamak için arkadaş canlısı karakterlere girebilir.

Söylemeliyim ki, bu karakter tasarımını kesinlikle seviyorum ve animasyonlar büyüleyici. Riot’un pençe hareketlerini idare ettiği yol henüz belli değil. Yuumi’yi nasıl sevemezsin? Video oyunlarında uzun zamandır gördüğüm en kedi benzeri karakter. Kalemleri ve diğer eşyaları üzerine koyduğu tezgahtan çıkarmasını beklediğim bir nokta. Yuumi, herhangi bir iyi kedi karakterinin olabileceği gibi, balığa takıntılıdır. Karakterden karaktere sıçradı, dokunduğu her karaktere tutkunu ekledi.

Sızıntılar sayesinde Yuumi’nin kabiliyetlerinden ne bekleyeceğimizi zaten yeni bulmuş olsak da, aşağıdaki yeni römork onları daha ayrıntılı olarak gösteriyor.

https://twitter.com/LeagueOfLegends/status/1121821241042767872

Karavanın başında, Yuumi Twitch’in peşinden koşar ve nihai çekimlerinin hepsinden kaçtığı gerçeği, geçici olarak kontrol edilemez hale gelebileceğini gösterir. Kitine yerleştirilmiş birkaç çizgi ve bir dizi iyileştirme ve kalkan var. Vel’Koz’a doğru altın dalgalar gönderdiği bir yetenek, nihai gibi görünüyor, ancak nihai sırasında Kled’e ayak uydurmayı başardığı için biraz kafam karıştı – bu da bir bağlama seçeneğinin bir parçası olabilir. müttefik şampiyonlar.

Bu sadece bir açıklama, bu yüzden Yuumi hakkında hala tam bir bilgimiz yok. Henüz bir çıkış tarihi yok, ancak yaklaşık üç hafta içinde 9.10 yamasında görüneceğini tahmin ediyorum.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here