Last Horizon Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu

0
611
Last Horizon Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu
Last Horizon kısa süreliğine ücretsiz! Steam’de 10 TL’den satılan oyun, indiegala’nın yaptığı bir kampanya sonucunda ücretsiz oldu.

Last Horizon kısa süreliğine ücretsiz! Steam’de 10 TL’den satılan oyun, indiegala’nın yaptığı bir kampanya sonucunda ücretsiz oldu.

Last Horizon Hakkında

Minimal bir uzay ortamında geçen oyunda ufak bir maceraya atılıyorsunuz ve önünüze geçen engelleri aşarak hayatta kalmaya çalışıyorsunuz.

Derin ortam müziğine ayarlanmış, minimal, atmosferik bir uzay hayatta kalma ve keşif oyunu. Yeni yaşanabilir bir dünya arayışı içinde düşmüş bir medeniyetin son damarı bilinmeyen enginlere pilotluk edin.

Nihai varış yeri için ters işleyen kaynakları ve uzaydan gelen insan kurtulanlarını toplamak için karşılaşacağınız gezegenlere dikkatlice inin… yetenekli pilotluk ve yakıt, oksijen ve gövde bütünlüğünün dengeli yönetimi önemlidir.

Güzel ve ahenkli bir yeni dünya yaratmak için araştırın ve hasat edin, ama çok fazla alın ve canlı uzaylı hayatının gazabına maruz kalabilirsiniz…

Steam üzerinde ‘Çoğunlukla Olumlu‘ olarak nitelendirilen ve fiyatı da 10 TL olan Last Horizon isimli bir oyun, indiegala oyun platformu üzerinde tamamen ücretsiz oldu.

Stories Untold Nasıl İndiririm?

Buraya tıklayarak oyunun hediye edildiği linke gidin. Karşınıza çıkan ekranda yer alan adımları tamamlayın.

Sistem Gereksinimleri

Minimum Windows Sistem Gereksinimi

İşletim Sistemi: Windows 7
İşlemci: 1 Ghz CPU
Bellek: 500 MB RAM
Depolama: 80 MB kullanılabilir alan

Minimum Mac OS X Sistem Gereksinimi

İşletim Sistemi: 10.6
İşlemci: 1 Ghz CPU
Bellek: 500 MB RAM
Depolama: 80 MB kullanılabilir alan

Oyunun Fragmanı

En Güncel oyun haberleri için sitemizi takip etmeyi unutmayın!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here