Hitman 2 Başlangıç Paketi Şu anda Ücretsiz

0
426
Hitman 2 Başlangıç Paketi Şu anda Ücretsiz
Hitman 2 Başlangıç Paketi Şu anda Ücretsiz Hitman serisinin haklarını Eidos'tan satın alan IO Interactive, Hitman 2'nin ilk bölümünün ücretsiz olacağını açıkladı.

Hitman 2 Başlangıç Paketi Şu anda Ücretsiz Hitman serisinin haklarını Eidos‘tan satın alan IO Interactive, Hitman 2’nin ilk bölümünün ücretsiz olacağını açıkladı.

Hitman 2 Başlangıç Paketi Erişimleri

Hawke Körfezi’nin meydan okumalarına ve kilitlerini açmaya tam erişime sahip olacaksınız – gizli stajlar, yeni başlangıç ​​noktaları ve göreve yaklaşma şeklinizi değiştirecek silahlar dahil.

Konuda uzmanlaştığını hissettiğinizde, oynamanın yeni yollarını tanıtan Profesyonel ve Master zorluk seviyesi ile kanıtlayabilirsiniz. 

Başlangıç ​​Paketi’nden kazandığınız tüm ilerlemeler, satın almayı seçtiğinizde tam oyuna taşınır.

Hitman 2 Başlangıç Paketi

IO Interactive’in satın almasıyla Hitman serisi, yepyeni bir boyut kazanmıştı. Piyasaya sürülen yeni Hitman oyunu, daha önce Telltale Games’in oyunlarından aşina olduğumuz gibi bölüm ayrı olarak satışa çıkmıştı. Serinin ikinci oyunuyla gelen IO Interactive, oyunun ilk bölümünün süresiz şekilde ücretsiz olacağını açıkladı. “Başlangıç Paketi” olarak adlandırılan bu bölümü, Steam’den oyun kütüphanenize ekleyerek sonsuza kadar ücretsiz olarak oynayabilirsiniz.

Ücretsiz sunulan ilk bölüm, oyuncuların “Nightcall” görevini denemelerine olanak sağlayacak. Oyuncular, bu görevde kendilerini gece vakti Yeni Zelanda’da yer alan Hawkes Sahili’nde bulacaklar. Beklendiği gibi Ajan 47’nin görevi ise bir hedefi etkisiz hale getirmek. Oyunun ilk fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz:

Oyunun ilk bölümünü ücretsiz yayınlayan IO Interactive, oyuncuların oyunu almadan önce denemelerini ve eğer hoşlarına giderse satın almalarını istediklerini açıkladı. Herhangi bir şekilde oyuncuları mağdur etmek istemeyen IO Interactive, bu hareketiyle büyük beğeni toplayacak gibi görünüyor. Firma daha önce çıkardığı ilk Hitman oyununda da benzer bir stratejiyle oyunun giriş bölümünü ücretsiz olarak yayınlamıştı.

Hitman 2 Başlangıç Paketi
Hitman 2 Başlangıç Paketi

Hitman 2 Başlangıç Paketi Platformu

26 Şubat’ta başlayan ve PS4, Xbox One ve PC‘de ÜCRETSİZ indirilebilir.

Hitman 2 Başlangıç Paketini indirmek için TIKLAYIN.

Tüm ücretsiz oyunlardan haberdar olmak için sitemizi takip etmeyi unutmayın! En güncel ücretsiz oyunlardan ilk sen haberdar olmak istersen sitemizin sol alt kısmında bulunan bildirimleri aç butonuna basmanız yeterli olacaktır. En güncel haberlerden ilk siz haberdar olabilirsiniz. Bizleri takip ettiğiniz için teşekkür ederi.

Hitman 2 Başlangıç Paketi Şu anda Ücretsiz

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here