Half Life 3 geleceğini söyleyen e-posta mesajı

1
618
Half Life 3 geleceğini söyleyen e-posta mesajı
Half Life 3 geleceğini söyleyen e-posta mesajı, Half Life 3 ne zaman çıkacak, Valve: Half Life 3 çıkacak mı? Valve: Half Life 3 için bizi hayal kırıklığına uğratacak mı?

Half Life 3 geleceğini söyleyen e-posta mesajı, Half Life 3 ne zaman çıkacak, Valve: Half Life 3 çıkacak mı? Valve: Half Life 3 için bizi hayal kırıklığına uğratacak mı?

Valve News Network‘un yayınladığı video ile beraber Half Life 3‘ün beş sene içinde geleceğine değinen bir beklenti oluşmuştu. Lakin Valve‘ın bizi hayal kırıklığına bırakması uzun sürmedi. Half Life 3 geleceğini söyleyen e-posta mesajı sahte çıktı.

Oyun dünyası şu ana kadar pek çok üst düzey kaliteye sahip oyun gördü. Ancak özellikle oyuncuların bitmek bilmeyen isteği nedeni ile Half Life 3 hakkındaki söylentilerin sonu bir türlü gelmek bilmedi. Oyuncuların daimi olarak bir Half Life 3 beklentisinde olması, trollerin radarına girmelerine neden oluyor.

Half Life serisinin yaratıcısı olan Valve’ın resmi YouTube kanalı olan Valve News Network, ara ara Valve ile hayranları arasındaki otantik konuşmaların görüntülerini paylaşmaktadır. Ama Valve News Network tarafından geçtiğimiz günlerde yayınlanan bir video, Half Life 3 bekleyenleri fazlasıyla heyecanlandırmıştı.

Video, “Can vermeden önce yeni bir Half Life oyunu oynayabilecek miyim?” diyen bir Valve hayranının, “Önümüzdeki 5 sene içinde can verme” şeklinde bir cevap aldığını gösteriyordu. İletinin böylesine açık oluşu, Valve’ın önümüzdeki 5 sene içinde Half Life 3’ü piyasaya sunacağı şeklinde açıklandı.

Bununla beraber Valve, Half Life 3 bekleyenleri umutlandıran e-postanın kendilerine ait olmadığını onayladı. Bu gelişmenin hemen peşinden Valve News Network, oyuncularda büyük bir heyecana kapı aralayan videoyu YouTube’dan kaldırdı. Böylelikle Half Life 3 bekleyenlerin hayalleri fazla uzun sürmeden yıkılmış oldu.

Half Life 3 ne zaman çıkacak?

Half-Life 2 oynamak için steam’dan satın alabilirsiniz.

Bir önceki makalemiz olan ‘ Apex Legends Hile yapanları kalıcı olarak yasaklıyor ‘ adlı makalemizi göz atmayı unutmayın 🙂

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here