Garena Free Fire En Çok Karşılaşılan Sorunlar ve Çözümleri

Son yıllarda oldukça fazla tercih edilen ve birçok insan tarafından indirilip oynanan oyunlar piyasaya sürüldü. Ancak bu oyunların bazı zorlukları ve aşmanız gereken bazı engelleri olabilir. İşte bu oyunlardan birisi de Free Fire denilen fantastik oyundur. Bu oyun birçok insanı ekrana kilitleyen bir oyun olsa da garena free fire en çok karşılaşılan sorunlar ve çözümleri soruları ile karşılaşmanız oldukça mümkündür. Çünkü her online oyunda olduğu gibi bu oyunda da bazı sorunlar meydana gelebilir.

Engellerin Nedenleri

Oyun oynarken, hele de bu oyun çerçevesinde oynanan savaş oyunları oynuyorsanız problem yaşamanız oldukça normaldir. Çünkü bu tarz oyunlarda ustalaşmanın ve tüm engelleri aşmanın tek yolu bol bol pratik yapmak ve süreklilik arz etmektir. Yeni başladıysanız bazı sorunlarla karşılaşır ve bu engellere de takılabilirsiniz. Ancak bazı ip uçları ile ve bol bol pratik yaparak adanın kralı olabilirsiniz.

Oyunda Tavsiye Edilenler Nelerdir?

Oyunu oynarken sahip olduğunuz karaktere odaklanmanız gerekebilir. Çünkü bu oyunda olduğu gibi savaş oyunlarında rakipleriniz sizi en kısa sürede öldürmek isteyecektir. Bunu engelleyip oyunun galibi olmak için karakterinize ve silahlarınıza odaklanmanız gerekecektir. Bazı kullanıcılar karakterlerinin kıyafetlerine daha çok odaklanarak asıl dikkat etmesi gereken noktaları kaçırabilir. Ancak unutulmaması gerekir ki oyunda kıyafetleriniz değil karakterinizin gücü ile galip gelebilirsiniz.

Oyunun başında, bir kadın ve bir erkek olmak üzere sadece iki tane karaktere sahip olacaksınız. Bunun dışında kalan karakterlerin kilidini açmak zorundasınız ki bu da oyunu oynayarak yapılacak bir şeydir. Oyunu oynayan oyuncular bazen tüm karakterlerin aynı özelliklere sahip olmadıklarını ve bazılarının çok daha iyi olduğunu savunabilir. Bu görüşe katılmakla beraber tüm oyuncuların sahip olduğu olumlu ve olumsuz tüm özellikleri analiz etmenizi öneririz. Örneğin bazı karakterler daha hızlı koşabilir veya daha yüksek bir isabet oranına sahip olabilirler. Bunları derinlemesine analiz edip de değerlendirdiğiniz vakit oyunda başarılı olma ihtimaliniz oldukça yükselecektir.

Oyunun Özellikleri

Oyun içinde farklı anlamlara gelen işaretler ve yine farklı yorumlayabileceğiniz özellikler olabilir. Bu özelliklere dikkat ederek daha iyi bir oyuncu olabilirsiniz. Örneğin oyun içinde nişan alınan yerin bir anlığa kırmızıya dönüştüğü ve bunun dikkat dağıttığını savunan oyuncular vardır. Bunun temel nedenini kavradığınız zaman neden kırmızıya dönüştüğünü anlayacak ve bunun olumsuz değil sizin için olumlu bir özellik olduğunu da idrak edeceksiniz. Bunun anlamı karşınızda düşmanınızın olduğudur. Yani eğer nişan aldığınız yer kırmızıya dönüşürse direk ateş edebilirsiniz. Bu ateş sonucunda direk ölüm garantisi verilmese de ıskalama şansınız sıfırdır. Çünkü kırmızıya dönüşse bile bunun hedefin başı mı yoksa başka bir yerine mi geldiğini anlamazsınız. Bu durumda hedefi başından vurmak için manuel olarak nişan almanızı sürdürmelisiniz.

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here