Fortnite Sezon 9 hakkında, Sezon 8 ne zaman bitiyor?

1
1118
Fortnite Sezon 9 hakkında, Sezon 8 ne zaman bitiyor?
Fortnite Sezon 9 hakkında. Fortnite denizini 8. sezonun korsanlarıyla birlikte gördük, ama şimdi sırada ne olacağını dört gözle bekliyoruz.

Fortnite Sezon 9 hakkında. Fortnite denizini 8. sezonun korsanlarıyla birlikte gördük, ama şimdi sırada ne olacağını dört gözle bekliyoruz.

Fortnite Sezon 9 Hakkında

Fortnite 9 sezonunun çıkış tarihi nedir? Kesin tarih ne olursa olsun, yeni sezon yakın bir sürede bizlerle olacak. Tamamen yeni bir Fortnite sezonu için tekrar heyecanlanmaya başlamak için yeterince bekledik.

Fakat şimdi, Epic Games’in Fortnite 9 sezonunun bir parçası olarak dünyayı fetheden battle royale oyununun bir sonraki adımını görmek için biraz zorlanıyoruz. Epic, fan teorisinin ateşini yakmak için her zaman olduğu gibi, merak uyandıran metanarratif başlıkları berbat ediyor. Bu yüzden, Fortnite haritasının yanında ne olacağına dair en ikna edici hipotezleri harmanlayıp ele alacağız.

Fortnite 9 sezon haritası değişimleri ve gelecekteki Muharebe Geçidi’nin nasıl görüneceği ile ilgili olarak görmeyi bekleyebileceğiniz şeyleri de parçalara ayıracağız. Daha fazla kozmetik ürüne erişme ve yenilenen savaş alanlarına kısa bir bakış, yeni bir sezonun en heyecan verici kısımları olduğu için, bu kılavuzu en iyi ve en güncel haliyle keşfedeceğiz. doğal olarak. İşte, işte gidiyor: bu Fortnite 9 sezonunda bildiğimiz her şey.

Fortnite Sezon 9 Çıkış Tarihi?

Fortnite 9 sezonu ne zaman başlıyor? Fortnite 9 sezonunun çıkış tarihi 9 Mayıs 2019’dur. Fortnite 9 sezonunun başlama tarihi, aşağıdaki tweet’de Epic Games tarafından açıklandı.

Görüntü kesinlikle Fortnite sezonu 9 temasının fütüristik olacağına işaret ediyor. Sadece karakterin bilim kurgu gibi görünmesi değil, tweet’in başlığı “Gelecek Bilinmiyor”. Bu kızaktan başka bir şey bilmiyoruz ama önümüzdeki günlerde daha fazlasını bekliyoruz.

Fortnite Overtime’in 8inci sezonda yaşayacağı öngörülen meydan okumaların sızdırması için yeni sezonun çok yakında verilmesi dikkat çekici. Bu müdahale bu sezonun başlangıcını bir kırılganlıkla geciktirdi, ancak bu sefer böyle görünmüyor.

Sezon 9 Battle Pass

Yaşamda üç şeyden emin olabiliriz: ölüm, vergiler ve her yeni Fortnite sezonu için yeni bir Savaş Geçidi. Her zaman olduğu gibi, sizin gibi kilidinizi açmak için 100 kademe ilerlemenizi ve yağmalamayı bekliyoruz. Battle Pass‘ı tekrar satın alırsanız, zaten şişkin koleksiyonunuza ekleyebileceğiniz daha fazla yeni kozmetik alacaksınız, ki bu da 950 Fortnite V-Bucks’a mal olacak. Denenmiş ve test edilmiş Fortnite formülünde herhangi bir ciddi değişiklik olmadığı sürece, dilediğiniz kadar ücretsiz oynayabilirsiniz, ancak gardırobunuzda bazı seçenek ekleri bulunmayacaktır.

Bununla birlikte, özel fazla mesai zorluklarını tamamlayarak geçen sezonun sonunda ücretsiz bir Fortnite Savaş Geçidi alabileceğiniz söylendi. Bu görevler bizi 7. sezonun son haftalık zorlukları ile bu sezonun başlaması arasında sürdürdü. Bu, Epic’in Apex Efsaneleri’nin yükselen gelgitiyle mücadele etme girişimi olarak görüldü. Ancak, Respawn’ın çok oyunculu oyununun birçok oyuncusu Apex Legends Savaş Geçidi tarafından hayal kırıklığına uğradığından, Fortnite’in tahtı için bir kez yaptığı tehdidi ortaya çıkarmayabilir. Her iki durumda da, Epic’in bu oyunu tekrar edeceğinden emin olamayız. Ayrıca, veri denetçisi
Guille_GAG’a göre, oyuncular Fortnite sezonu 9’un bir parçası olarak birbirlerini Savaş Geçişlerine hediye edebilirler.

Sezon 9 Battle Pass
Sezon 9 Battle Pass

Sezon 9 Harita Değişimi

Fortnite fan teorileri söz konusu olduğunda, Epic bize spekülasyon yapmamız için bolca yem verdi ve belli bir şey gerçekten fana vurmaya başladı. Her şey haritada görünen çeşitli Fortnite kazı sahaları ile başladı, ama özellikle ilginç olan Fortnite Loot Lake kasasıydı. Sonra esrarengiz runes beş farklı yuvaya doğru hareket etmeye başladı.

Birincisi biçerdöver araçlarıyla yerine getirilebilir, ikincisi Eğik Kulelerden geçtikten sonra kendi başına yerleşti. Ardından üçüncü rune Polar Peak’in yakınında belirdi ve Loot Lake sahasında ilerlemesini sağlamak için yakınlarda dans etmeleri gerekiyor.

En güncel oyun haberleri için sitemizi takip etmeyi unutmayın!

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here