Fortnite Sezon 8 Korsan Görünümü
Fortnite Sezon 8 Korsan Görünümü. Epic Games, Sezon 8'de bizi neyin beklediğini belirten bazı Fortnite görüntülerini yayımladı ve anlaşılan korsan teması yayımlanmaya hazırlanıyor.

Fortnite Sezon 8 Korsan Görünümü. Epic Games, Sezon 8’de bizi neyin beklediğini belirten bazı Fortnite görüntülerini yayımladı ve anlaşılan korsan teması yayımlanmaya hazırlanıyor.

Fortnite Sezon 8

Epic Games, Sezon 8‘de bizi neyin beklediğini gösteren bazı Fortnite Sezon 8 görüntülerini yayımladı ve anlaşılan korsan görünümü yayımlanmaya hazırlanıyor. Her iki görüntü de gömülü hazine ve denizcilik tehditleriyle ilgili şiirleri ürkütücü korsan görüntüleri ile gösteriliyor.

İlk yayımlanan görüntü, “X noktasına” ve hazineye, bir kanca görüntüsüne işaret ediyor. İkincisi, bir yılan görüntüsüne sahiptir ve sizi “dalgalarla gelenlere” dikkat etmeniz konusunda uyarır. Fortnite Sezon 8 Tanıtımları, 28 Şubat Perşembe günü gerçekleşecek.

Şiirler göz önüne alındığında, oyuncuların gömülü hazine formunda ganimet aramaları mümkün olacak gibi görünüyor ve gemilere gelen bir rakip olabilir. Her gün yeni tanıtımlar yayımlanıyor, bu yüzden zaman geçtikçe daha belirgin ipuçlarını görebiliriz.

Ödüllerinizi kazanmak için Prisoner Skini seviyelerini ve Waterfall challenges açmak gerektirdiğini ifade ediyor. Yeni sezon sona erdiğinde, kendi challenges’ı, skinleri ve yeni oyun mekaniği ile tamamen ücretsiz bir Battle Pass yayımlanacak. Sezon 7 , Sezon 8’in başlamasından hemen önce sona eriyor.

Apex Legends hızlı bir şekilde gelişmesine rağmen Epic Games Fortnite’ın hala iyi durumda olduğunu belirtiyor

Fornite Nedir?

Bu satırları okuyan birçok kişinin sandığının aksine Fortniteaslında bir battle royale (BR) oyunu değil. 25 Temmuz 2017 tarihinde PC, PS4 ve Xbox One için satışa sunulan Fortnite, oyuncuların dört kişiye kadar takım kurup sayısız görev yaptığı bir oyun. İçerik açısından oldukça zengin olan ve kabaca “Left 4 Dead ile Minecraft karışımı” olarak tanımlanabilecek Fortnite’ın temelini oluşturan PvE (Save the World) kısmı halen yapım aşamasında ve tamamlandığında ücretsiz olarak oynanabilecek. Oyunu bugün geldiği noktaya getiren BR moduysa Eylül ayında çıkış yaptı ve inanılmaz bir hızla gelişiyor, zenginleşiyor, büyüyor.

Fortnite BR’yi tabii ki PUBG ile kıyaslamak mümkün ancak iki oyun arasında ciddi farklılıklar bulunuyor. Öncelikle Fortnite BR’nin inşa özelliği mevcut ki bu özellik oynanışa ve maç sonuna ciddi şekilde etki ediyor çünkü oyunculara kendilerini koruyacak yapılar, hatta kaleler yapma fırsatı sunuyor. Öte yandan haritası PUBG’nin haritasına göre daha küçük olan Fortnite BR’de herhangi bir ulaşım aracı bulunmuyor ki zaten buna gerek de kalmıyor. Bir diğer önemli farksa Fornite BR’deki silahlardan çıkan kurşunların gerçekçi “shooter” oyunlarındaki gibi direkt olarak nişan alınan noktaya gitmemesi, yani mermilerin nispeten saçılarak ilerlemesi. Tüm bu farklar bir araya gelince de PUBG’nin simülasyona yakın oynayışından ziyade daha “casual” ve eğlencelik bir oyun tecrübesi sunuyor Fortnite BR.

Fortnite İndir

Fortnite Sezon 8 Korsan Görünümü


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here