Fortnite Para Ödülü 100 Milyon Dolar

0
544
Fortnite Para Ödülü 100 Milyon Dolar
Fortnite 2019'da 100 Milyon Dolar Para Ödülü Verecek. İlk 'Fortnite' Dünya Kupası 13 Nisan'da başlayacak. Fortnite Dünya Kupası için ilk detayları açıkladı.

Fortnite Para Ödülü 100 Milyon Dolar

Fortnite 2019’da 100 Milyon Dolar Para Ödülü Verecek. İlk ‘Fortnite‘ Dünya Kupası 13 Nisan’da başlayacak.

Fornite Nedir?

Bu satırları okuyan birçok kişinin sandığının aksine Fortniteaslında bir battle royale (BR) oyunu değil. 25 Temmuz 2017 tarihinde PC, PS4 ve Xbox One için satışa sunulan Fortnite, oyuncuların dört kişiye kadar takım kurup sayısız görev yaptığı bir oyun. İçerik açısından oldukça zengin olan ve kabaca “Left 4 Dead ile Minecraft karışımı” olarak tanımlanabilecek Fortnite’ın temelini oluşturan PvE (Save the World) kısmı halen yapım aşamasında ve tamamlandığında ücretsiz olarak oynanabilecek. Oyunu bugün geldiği noktaya getiren BR moduysa Eylül ayında çıkış yaptı ve inanılmaz bir hızla gelişiyor, zenginleşiyor, büyüyor.

Epic Games, yaklaşmakta olan Fortnite Dünya Kupası için ilk detayları açıkladı.

Fortnite Para Ödülü

Fortnite Dünya Kupası
Fortnite 2019’da 100 Milyon Dolar Para Ödülü Verecek

Epic Games, yaklaşmakta olan Fortnite Dünya Kupası için ilk detayları açıkladı. Elemelerle Nisan ayında başlayacak ve finallerle Haziran sonunda sona erecek. Açıkça Fortnite, Epic’in banka hesabını patlatmaya hazır hale getirdi. Çünkü 2019‘da 100.000.000 $ para ödülü vermeyi planlıyor.

8 Nisan’da başlayıp 16 Haziran’da bitecek olan Fortnite World Cup‘ın çevrimiçi açık elemelerinde her hafta 1 milyon dolarlık ödül havuzu için oyuncular birbirlerine karşı oynayacaklar. Daha sonra, 26-28 Haziran tarihleri arasında, en iyi 100 solo oyuncu ve en iyi 50 ikili takım New York’ta mücadele edecek. Her oyuncu 30 milyon dolarlık ödül havuzunun en az 50.000 doları ile finalden ayrılırken, solo şampiyon kendi başına 3 milyon doları kazanacak.

Haftalık turnuvalar, 1 milyon dolarlık ödül havuzları ile birlikte Dünya Kupası’ndan sonra da devam edecek. Yıl sonuna kadar, farklı mod ve biçimlerde olacaklar. Epic, “rekabetçi oyun alanını açacağını” söyledi. Umarız izlemek, daha eğlenceli olur. Diğer etkinlikler Dünya Kupası finallerinde de gerçekleşecek, bu yüzden sadece battle royale olmayacak.

Fortnite’da korkunç derecede kötü olmayan insanlar için bu kesinlikle çok para kazandıracaktır. Bununla birlikte, 13 yaş ve üstü bir Fortnitehesabınız olduğu sürece herkese açıktır.

İsterseniz aşağıdaki bağlantıyı kullanarak oyunu hemen indirebilirsiniz.

Fortnite İndir

Fortnite Para Ödülü 100 Milyon Dolar

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here