Fortnite Korsan Kamplarını nerede bulabilirim?

0
1129
Fortnite Korsan Kamplarını nerede bulabilirim?
Fortnite Korsan Kamplarını nerede bulabilirim? Yeni sezon, haritanın her yerinde yeni yerler anlamına gelir. Bu hafta Fortnite'da yeni zorluklar olacak.

Fortnite Korsan Kamplarını nerede bulabilirim? Yeni sezon, haritanın her yerinde yeni yerler anlamına gelir.

Bu hafta Fortnite‘da yeni zorluklar olacak. Fortnite Korsan Kamplarını nerede bulabilirim? Sezon 8 burada ve beraberinde büyük bir volkan ve bir korsan lagünü içeren harita üzerinde bir ton değişiklik getirdi.

Bu sinir bozucu korsanlar uyuyacak yerlere ihtiyaç duyacaklar, bu nedenle harita korsan kamplarla dolup taşıyor. Yine de sadece şarkı söylemek ve rom içmek için değiller – bu yeni yerler bir hafta süren mücadelenin bir parçası. Haritada bulunan bu korsan kamplardan en az yedisi var ve sizi yepyeni Savaş Geçidi’nde size sabitleme yapmak için onları bir hazine haritası gibi işaretledik.

Yapmanız gereken tek şey mücadeleyi tamamlamak için her yeri ziyaret etmek. Etkileşim gerekli değil. Bir driftboard almanızı ve zaman kazanmak için her bir korsan kampı arasında sıkıştırmanızı öneririz. Ne yazık ki bir gemi alamazsın. 

Fortnite Korsan Kamplarını nerede bulabilirim?
Fortnite Korsan Kamplarını nerede bulabilirim?.

Fortnite içerik paketi, 8. Sezon çizimleriyle güncellendi. Buradan indirerek içerikleri proje ve eserlerinde kullanabilirsin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here