Ferret Scoundrels Korsan Macera Oyunu Erken Erişimde

0
689
Ferret Scoundrels Korsan Macera Oyunu Erken Erişimde
Ferret Scoundrels Korsan Macera Oyununu Erken Erişim ile deneyimleyin. Herkesin gelincik olduğu korsan macerası olan Ferret Scoundrels oyunu için demo sürümünü kısa süreliğine indirip oynayın.

Ferret Scoundrels Korsan Macera Oyununu Erken Erişim ile deneyimleyin. Herkesin gelincik olduğu korsan macerası olan Ferret Scoundrels oyunu için demo sürümünü kısa süreliğine indirip oynayın.

Ferret Scoundrels Hakkında

Geliştiriciler, oyunu Steam platformunda piyasaya sürmeden önce geribildirim tepkileri bekliyorlar. Ferret Scoundrels açık dünyadaki bir korsan macera oyunudur: Keşfedin, yağmalayın, ticaret yapın, ittifaklar kurun, savaşa gidin ve kanunsuz açık denizlerdeki savurgan efsanenizi açın. Sadece Gelinciksin. Herkes bir yaban gelinciğidir. Niye ya? Bilmiyorum. Neyse ne.

Ferretkind, macera dolu ve yeni keşfedilen ticari ürünlerle dolu, ama aynı zamanda karlı, yüksek denizlerde yaşayan bir hayatı kazımak için kendi konfor bölgelerinin dışına çıktı. Okyanustaki bu genişleme, yasaların yetişebileceğinden daha hızlı büyüdü. Tehlikeli ve kötü niyetli korsanlar denizleri tartışmasız temizledi. Güçlü ticaret loncaları uzun süredir kurulmuş ve ticaret yollarını şiddetle savundu. Ancak şimdi, sayısız yıllarca süren kanunsuzluktan sonra, “Amirallik”, bu tehlikeli yeni dünyadaki kavramalarını güçlendirmektedir. Tüm hayat tasarrufunuzu harcadıktan sonra, bir yetersiz gemi satın alır ve bu yeni dünyaya yelken açarsınız. Hangi keşifleri, ittifakları ve hazineleri bekliyor sizi seçiminiz kaptan.

Özellikler:

Deniz Muharebesi: Hırsız korsanlarla savaşın ya da yükleri için ticari bir gemi batırın. Üstün bir rakibi yenmek için sabır, kurnazlık ve biraz şansa ihtiyacınız olacak.

Ticaret: Fırsatlar ve karlı ticaret yolları bulmanın keyfini çıkarın. Ticaret, hazinenizi toplamak için biraz daha az kanlı bir yol sunar. 

Keşif: Büyük fırtınalara dalın ve yeni adalar, gemiler ve fırsatlar ile yeni denizlere uçun. Keşfettiğiniz her Ada, altın ya da zafer kazanmanız için potansiyel fırsatlara sahip. 

Fraksiyonlar: Denizi kontrol eden çeşitli fraksiyonlar için çalışın. Her hizipin saflarında yükseldikçe, yeni özelleştirmelere erişmenin yanı sıra yeni yeteneklerin kilidini açacaksın. 

Özelleştirme: Yeteneğini ve görünümünü geliştirerek geminizi yükseltin ya da tamamen yeni bir gemi satın alın. Kaptanınız ve mürettebatınız için yeni üniformalar satın alın, hatta korsanlar iyi bir tarz edindiler.

Oyunu steam üzerinden test edebilirsiniz!

Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 7
İşlemci: AMD Phenom II X6 1100T
Bellek: 3 GB RAM
Ekran Kartı: AMD Radeon HD 6000 Series
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 800 MB kullanılabilir alan
Ses Kartı: Integrated
İlave Notlar: Will update as we test on older PCs

Tanıtım Videosu

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here