En Çok Kazanan Android Oyunları

0
550
Game of Thrones Conquest

Dünya’nın en çok kullanılan mobil işletim sistemi Android Google gücüyle çalışmaya son hız devam ediyor. Mobil oyunlar incelemeye devam ettiğimiz bu yazımızda Android’in en çok kazanan oyunlarından bahsedeceğiz. Android’e iyi bir oyun yaparak Google Play’e yüklediğiniz zaman iyi bir kullanıcı seviyesine ulaşabilir ve para kazanabilirsiniz. Hem Google reklamları hem de oyun içi satışlar ile devasa rakamlarda gelir elde edebilirsiniz. Daha önce paylaştığımız ve mobil oyun nasıl yapılır başlıklı içeriğinde bu konu hakkında detaylı şekilde bilgi vermeye çalıştık. Şimdi geçelim konumuza ve en çok kazanan Android oyunları listesine başlayalım.

PUBG Mobile

1- PUBG Mobile

Dünya’nın en popüler oyunlarından birisi haline gelen PuBG oyununun mobil versiyonu da oldukça popüler bir halde. 100 milyondan fazla indirmesi bulunuyor ve her geçen gün kullanıcı oranı katlanarak artmaya devam ediyor. Daha önceki içeriklerimizden olan 2019’un yıkıp geçen Android oyunları başlıklı içerikte PUBG Mobile oyununa da yer vermiştik. İçeriğe bakarak daha farklı bilgiler de alabilirsiniz.

Google Play’de oyuna git

Game of Thrones Conquest

2- Game of Thrones: Conquest

Reyting rekorları kıran ve Dünya çapında bir hayran kitlesine sahip olan Game of Thrones dizinin mobil oyunudur. Oyundaki karakterler birebir olarak diziden alınmıştır ve çözünürlük seviyesi de oldukça iyidir. Şuanda 10 milyondan fazla indirme alan oyun kısa bir sürede 100 milyon olacak gibi görünüyor. Google reklamlarından da ne kadar çok kazanç sağladığını bu listede 2.sırada olmasından da anlayabiliyoruz.

Google Play’de oyuna git

Game of Sultans (Taht-ı Saltanat)

3- Game of Sultans (Taht-ı Saltanat)

Osmanlı tarihi figürlerinin bulunduğu oyunda oldukça eğlenceli ve heyecanlı yerler bulunuyor. ‘Osmanlı tarihini yedinde yaz’ sloganıyla ilerleyen oyun oldukça başarılı olmuş halde. Bu listede 3.sırada olması da bunu kanıtlıyor. Oyun şuanda 10 milyondan fazla indirme almış durumda. Kısa sürede daha da artacaktır.

Google Play’de oyuna git

101 Yüzbir Okey Plus

4- 101 Yüzbir Okey Plus

Bir yerde oyun lafı geçecek ve orada okey olmayacak, ne münasebet. Türkiye’de oyun denildiğinde büyük bir kitle tarafından ilk akla gelecek olan kesinlikle okeydir. 10 milyonu geçen indirme sayısı ile çok başarılı hale ilerlemeye devam ediyor.

Google Play’de oyuna git

Fun 101 Okey

5- Fun 101 Okey

Bir önceki oyundaki ilk cümleden de anlaşıldığı gibi Türkiye’de mobil oyun sektöründe en çok kazananlar listesinde ilk 5’te 2 adet okey oyunu bulunuyor. Okey Türkiye’de oldukça popüler bir oyundur, bu gayet açık.

Google Play’de oyuna git

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here