Devil May Cry 5 Oyun İncelemesi ve Sistem Gereksinimleri

0
574
Devil May Cry 5 Oyun İncelemesi ve Sistem Gereksinimleri
Devil May Cry 5 oyun incelemesi ve sistem gereksinimlerini bugün sizler için inceliyor olacağız oyun hakkında merak ettiğiniz tüm bilgiye ulaşabileceksiniz.

Devil May Cry 5 oyun incelemesi ve sistem gereksinimlerini bugün sizler için inceliyor olacağız oyun hakkında merak ettiğiniz tüm bilgiye ulaşabileceksiniz.

Devil May Cry 5 Hakkında

Devil May Cry serisinin beşinci oyunu; bu serinin tutkunlarını bile şaşırtacak bir yapım olarak ifade ediliyor. Son derecede değişik senaryoya ve oynanışa sahip olan bu oyun içerisinde ilk andan itibaren sürprizler yaşayacak olan kişilerin kusursuz bir oyuna başlayacakları söylenebiliyor. Devil May Cry 5 adlı oyun içerisinde yer alan hikayede dünya dışı bir varlığa karşı mücadeleden söz ediliyor. Dünya’daki tüm canlıları sömüren bir ağaca ve o ağacı kontrol eden bir varlığa karşı mücadele edecek olan Nero, V ve Dante karakterlerinin yönlendirilmesi durumu söz konusu olabiliyor.

Oyunda en fazla dikkat çeken karakter V; bu oyunda Nero ile Dante’ye katılarak ponlara yardımcı oluyor. Oyuna her ne kadar Nero ile başlasak da V’yi tanımak için bile Devil May Cry adlı serinin beşinci oyununu oynamak etkili bir tercih olabilmektedir. V; yeni girmesine rağmen hikayede oldukça önemli bir yer tutan karakter olarak ifade ediliyor. Bu yüzden de bu oyunun farklı bir yönü daha olduğu da söylenebiliyor. V adlı karakter düşmanlarına sadece öldürmek için dokunması da ne kadar cool bir hareket ile oyunda yer aldığını gösteriyor. Düşmanlarına saldırması için Shadow adlı bir kaplan, karga Griffon ve golem diye tabir edilen Nightmare ile düşmanlarına saldıran V; kısa süre içerisinde düşmanlarını yok edebiliyor.

Devil May Cry 5; önceki oyunlarına göre dövüş stillerinde farklılık gösteren bir oyun olarak ilgi çekiyor. Dante bile bu konuda farklılığını ortaya koyarak; oyuncuları adeta şok edebiliyor. Dövüş esnasında karakterlerin dövüş stillerini değiştirmek ise tamamen oyuncuların elinde olan bir durum olarak ilgi çekiyor. Bunun yanında kullanılan silahları d akolaylıkla dövüş esnasında değiştirmek mümkün olabiliyor.

Oyun içerisinde yer alan grafik ve ses ögeleri de gelişme göstermiş olarak görülebiliyor. Bu oyunda ses ve görüntü ögeleri de en az oynanış kadar önemli bir noktada yer almasıyla beraber bu oyun kesin olarak tavsiye edilebilmektedir.

Devil May Cry 5 Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri

OS: WINDOWS® 7, 8.1, 10 (64-BIT Required)
İşlemci: Intel® Core™ i5-4460, AMD FX™-6300
RAM: 8 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA® GeForce® GTX 760 or AMD Radeon™ R7 260x with 2GB Video RAM, or better
Depolama: 35 GB

Önerilen Sistem Gereksinimleri

OS: WINDOWS® 7, 8.1, 10 (64-BIT Required)
Processor: Intel® Core™ i7-3770, AMD FX™-9590, or better
RAM: 8 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA® GeForce® GTX 1060 / AMD Radeon™ RX 480
Depolama: 35 GB

Oyunu indirmek için İnternet sitesini ziyaret edin!

Devil May Cry 5 Tanıtım Videosu

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here