Detroit Become Human Oyun İncelemesi

0
2369
Detroit Become Human Oyun İncelemesi
Detroit Become Human sadece hikaye bakımından değil aynı zamanda da grafik yönünden de oyun severleri fazlasıyla etkileyebilecek bir oyun olarak adlandırılabilecektir.

Detroit Become Human sadece hikaye bakımından değil aynı zamanda da grafik yönünden de oyun severleri fazlasıyla etkileyebilecek bir oyun olarak adlandırılabilecektir.

Detroit Become Human Hakkında

Playstation 4 ve Playstation 4 PRO destekli bir oyun olarak kendini gösteren Detroit Become Human; oldukça başarılı bir oyun olarak da görülebilecektir. Bu oyun içerisinde görev görev ilerlemek söz konusu olabilecek ve konsol farkıyla bu oyunu oynayabilmek de söz konusu olabilecektir.

Oyun içerisinde insan olma ruh halini içeren ve görevlerde ana karakter olarak ifade edilen bir android etrafında şekillenen olayları içeren bir oyun olarak kendini gösteriyor. Detroit Become Human oyununun Türkçe dublaj seçeneğiyle oyun severlere sağlanması da bu oyunun son derecede cazip olmasını sağlayan temel etkenler arasında yer almasını da görülebiliyor.

Oyun içerisinde farklı bir dünya içerisine adım atmak söz konusudur. Daniel ya da Connor adındaki androidleri oyunun farklı kısımlarında yönlendirerek; senaryo doğrultusunda var olan görevleri gerçekleştirmek adına hareket edilebilmektedir. Genel anlamda aykırı adı verilen androidlere karşı bir mücadelenin ortaya konulduğu Detroit Become Human adlı oyunun tam anlamıyla yeterli olduğu da söylenebilecektir.

Oyunun senaryosu genel olarak cinayet çözmeye ya da rehine kurtarmaya odaklı bir biçimde kurgulanmıştır. Kısa kısa kesitleri farklı kahramanlarla oynamak da bu oyunun benzersiz bir proje olduğunu ifade edebilecek türde yer almaktadır. Rehine kurtarma operasyonunda yer alan robotların bir rehineyle olan maceralı dönemleri bu oyun içerisinde başarılı bir şekilde aktarılabilecektir.

Oyunun grafikleri açısından son derecede kusursuz olduğu görülebilecektir. Detroit Become Human sadece hikaye bakımından değil aynı zamanda da grafik yönünden de oyun severleri fazlasıyla etkileyebilecek bir oyun olarak adlandırılabilecektir. Oyunun grafikleri de bu dünyaya kolay bir şekilde adapte olunabilmesini sağlayabilecek olup; oyun severlerin en fazla ilgisini çekebilecek olan detaylar olarak ifade edilebilecektir.

Psikolojik savaş, insan olma yolunda ilerleme gibi temaları etkili bir biçimde sunan oyun genel itibarıyla oldukça başarılı olarak adlandırılabilecektir. Bu oyunun konsolla bütünleştiği aşamada da tam anlamıyla bu sanal dünyaya adım atabilme konusunda da etkili bir oyun olarak da kendini gösterebilecektir.

Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri (Windows)

İşletim Sistemi: Windows 7-64 bit
İşlemci: i5-2400 @ 3.4GHz ya da daha iyisi
Bellek: 4GB RAM
RAM: 2GB
Ekran Kartı: NVIDIA® GeForce® GTX660 ya da daha iyisi

Önerilen Sistem Gereksinimleri (Windows)

İşletim Sistemi: Windows 7-64 bit
İşlemci: I7-2700K ya da daha iyisi
Bellek: 12GB RAM
RAM: 8GB
Ekran Kartı: NVIDIA® GeForce® GTX1080 ya da daha iyisi

Oyun Fragmanı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here