Destiny 2: Forsaken Oyun İncelemesi

2
586
Destiny 2: Forsaken Oyun İncelemesi
Destiny 2: Forsaken Oyun incelemesi, sistem gereksinimleri. Oyun hakkındaki tüm detaylar. Oyun tek kişilik bir macera ve aksiyon yapımı olarak kendini gösteriyor.

Destiny 2: Forsaken Oyun incelemesi, sistem gereksinimleri. Oyun hakkındaki tüm detaylar. Oyun tek kişilik bir macera ve aksiyon yapımı olarak kendini gösteriyor.

Destiny 2: Forsaken Hakkında

Destiny 2: Forsaken adlı oyun tek kişilik bir macera ve aksiyon yapımı olarak kendini gösteriyor. Oyunun senaryosu da ilk andan itibaren ilgi çekebilecek bir konumda yer alıyor. Serininin ikinci oyunundaki hikaye önemli karakterlerden olan Cayde-6’in ölümüyle başlıyor. Bundan sonraki süreçte de  ana karakteri ciddi bir intikama sürükleyecek olan olaylar dizisi kendini gösteriyor. İntikam alma planları yaptığınız bu oyun içerisinde; sonlara doğru şok olacağınız olaylarla karşı karşıya kaldığı da söylenebilmektedir. Genel anlamda oyunun hikayesinin tatmin edici olduğu söylenebilmekte ve her dakikasının keyifle oynanacağı da belirtilebilmektedir.

Destiny 2: Forsaken adlı oyun single PvP oyunları arasında sayılabilmektedir. Aynı zamanda da karakterlerin güç bela öldürülmesi ve uzun uzun çatışma sahneleri de bu oyunun muhteşem ötesi özelliklerinden bir tanesi olarak ifade edilebilmektedir. Destiny 2: Forsaken adlı oyun içerisinde dört kişilik ekiplerin toplandığı PvE modu da kullanıcıların ilgisini çekiyor.

Oyun içerisinde yer alan PvE modu içerisinde diğer ekiplere oranla canavarları daha hızlı katletmek gerekiyor. Canavarlardan çıkacak olan oyun paralarını da haritanın ortasında bulunan kasaya yatırma işlemini gerçekleştirdikten sonra; boss için gerekli paraya ulaşan ve boss karakterini çağırıp; onu kesmeyi başaran ilk ekibin kazanması durumu söz konusu olabiliyor. Bu konuda oldukça dikkatli ve hızlı davranmak da gerekebiliyor.

Destiny 2: Forsaken adlı oyun karakterlerin gelişimi, ses ve grafik açısından önemli bir yapım olarak kendini gösteriyor. Eşyaları update etmenin de zorlaştığı bu oyun içerisinde; zorluğuna rağmen etkili bir oyun olduğu da görülebilmektedir. Düşmanların dalga halinde karakterlerin üzerine geldiği bu etkileyici aksiyon ve macera oyunları arasında başı çekmeye aday bir yapım olarak kendini gösteriyor. Oyunda item düşürmek de oldukça zor bir biçimde gerçekleşiyor. Destiny 2: Forsaken adlı oyun içerisinde eski bölgelere giderek; farm yaparak dropları kontrol etmek, daha kaliteli itemlere sahip olmayı sağlayabilme olanağını ortaya koyuyor. Takımın koordineli bir biçimde hareket ettiği bu oyun içerisinde etkileyici bir macera içerisine girmek söz konusu olabiliyor.

Oyunun resmi internet sitesi için buraya tıklayın!

Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri

İşlemci: Intel Core i3-3250 3.5 GHz, Intel Pentium G4560 3.5 GHz, AMD FX-4350 4.2 GHz,
Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 660 2GB or GTX 1050 2GB,AMD Radeon HD 7850 2GB,
Bellek: 6GB

Önerilen Sistem Gereksinimleri

İşlemci: Intel Core i5-2400 3.4 GHz or i5 7400 3.5 GHz, AMD Ryzen R5 1600X 3.6 GHz,
Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 970 4GB or GTX 1060 6GB, AMD R9 390 8GB,
Bellek: 8GB

Tanıtım Videosu

En güncel oyun haberleri için sitemizi ziyaret etmeyi unutmayın! Bildirimleri açarsanız haberlerimizden hemen haberdar olabilirsiniz.

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here