DarkOrbit İnceleme ve Değerlendirme

0
696
DarkOrbit

DarkOrbit, web tarayıcı oyunları arasında yıllardır popüler halde olan bir uzay oyunudur. DarkOrbit web tarayıcı oyunları, savaş oyunları ve uzay oyunları listelerinde yer alabilir. Dünya çapında bir oyuncu kitlesine sahiptir. Oyunu ülkemizde popüler hale getiren en önemli kısımlardan birisi de Türkçe dil desteği bulunmasıdır. Oyun 2006 yılında Bigpoint Games firması tarafından çıkarılmış ve çıktığı günden beri gayet de güzel giden istatistiklere sahiptir.

DarkOrbit

DarkOrbit Konusu Nedir?

Devasa bir evren inşa edilmiş olan oyunda hayatta kalma ve kolonileşerek dev bir imparatorluk kurmak için mücadele ediliyor. Bir uzay aracı ile başladığın oyuna evrendeki çeşitli elementleri toplayarak ve rakipler ile savaşarak puanlar topluyorsun. O puanlar ile de savaş gemini daha güçlü hale getiriyor ve daha fazla alana hakim olmak için savaşmaya devam ediyorsun.

Web tarayıcı tabanlı oyun olmasından dolayı da indirme yapmanıza gerek yoktur. İnternet üzerinden hızlı ve güzel bir oyun deneyimi yaşamak isteyenler için tavsiye edilecek gayet de sağlam bir oyundur. Ayrıca oyunda ham madde savaşları da zaman geçtikçe daha da alevleniyor. Oyuna başlandığında az bir yerde savaşlar verilirken büyüdükçe rakipler de zorlaşıyor ve savaşlar da şiddetleniyor.

Uzay savaş oyunları denildiğinde ben kesinlikle DarkOrbit derim. Oyun 2006 yılından beri yayında olduğu için büyük bir kitleye sahip olmuş ve her gün de artmaya devam ediyor. Ayrıca oyunda her hafta çeşitli yeni silahlar ve özellikler yayınlanıyor. Bu da oyunu daha çekici hale getiriyor.

DarkOrbit

DarkOrbit Nasıl Oynanır?

DarkOrbit oyununa öncelikle üye olmak ve bir kullanıcı sahibi olmak gerekir. Bunun için www.darkorbit.com sitesine gidin ve üye olun. Ardından bir savaş gemisi seçin ve oyuna hemen başlayın. Gelişmek için ham madde sahibi olmanız gerekiyor. Oyunda ham maddeler yani elementler etrafta duruyor. Daha güçlü elementleri kazanmak için tehlikeli yerlere gitmek gerekir. Ancak dikkat etmelisiniz çünkü tehlikeli yerlerde güçlü imparatorluklar var ve saniyeler içinde sizi yok edebilir. Bu yüzden öncelikle oyuna yeni başlayanlar istasyonlara yakın yerlerde ham madde toplamalılar. Ardından da istasyona gelerek ham maddeleri kullanıp daha güçlü bir uzay aracına sahip olmak için çeşitli silahları ve mekanizmaları satın almak gerekiyor. Hadi üye ol ve oynamaya başla.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here