CSGO Web Tasarım Ücretsiz kullanım

30
1072
CSGO Web Tasarım Ücretsiz kullanım
CSGO Web Tasarım adlı makalemize hoş geldiniz okurlarımız. Oyun sunucuları olan okurlarımız için kodladığımız tasarımı ücretsiz bir şekilde vermeyi düşündük Oyun Haberi ekibi olarak.

CSGO Web Tasarım adlı makalemize hoş geldiniz okurlarımız. Oyun sunucuları olan okurlarımız için kodladığımız tasarımı ücretsiz bir şekilde vermeyi düşündük Oyun Haberi ekibi olarak.

CSGO Hakkında

Counter-Strike: Global Offensive (CSGO), 19 yıl önce piyasaya sürüldüğünde öncülük ettiği takım tabanlı aksiyon oyununa genişledi.

CSGO yeni haritalar, karakterler, silahlar ve oyun modları içerir ve klasik CS içeriğinin (de_dust2 vb.) Güncellenmiş sürümlerini sunar.

Valve’taki Doug Lombardi, “Counter-Strike, neredeyse 1999 yılının Ağustos ayında piyasaya sürüldükten hemen sonra dünyada en çok oynanan çevrimiçi PC aksiyon oyunu haline geldiğinde, şaşırtıcı bir şekilde oyun endüstrisini aldı.” Dedi. “Son 12 yıl boyunca, dünyadaki en çok oynanan oyunlardan biri olmaya devam etti, rekabetçi oyun turnuvaları düzenledi ve franchise boyunca dünya çapında 25 milyon ünite sattı. CSGO, CS’in ödüllü kazanmasını artırmayı vaat ediyor. Oyun ve PC’deki oyunculara, ayrıca yeni nesil konsollara ve Mac’e gönderin. ”

CSGO Web Tasarım kullanım amacı

Web Tasarım konumuzdaki tasarımın kullanım amacı aslında oyun içerisinde bulunan sunucularınıza resmiyet katması, sitenizde hakkımızda sayfası yaparak amacınızı belirtmiş olursunuz ve diğer sunuculardan farkınız olmuş olur.

CSGO Web Tasarım Hakkımızda
CSGO Web Tasarım Hakkımızda

Oyun içerisinde tüm sunucularınızı tanıtmak için bu tasarımı kullanabilirsiniz, JB, Prob Public vb.. gibi oyun sunucularınız için kullanmanız mümkündür.

CSGO Web Tasarım Oyun Sunucularımız
CSGO Web Tasarım Oyun Sunucularımız

Oyunun içerisinde bulunan ‘admin, server kurucusu, reklam ekibi ve youtuber’ gibi yaptığınız ürettiğiniz yetkileri web siteniz üzerinden satmanız mümkündür. Bu sayede diğer sunuculardan daha çok farkınız olacaktır.

CSGO Web Tasarım Yetki Satış
CSGO Web Tasarım Yetki Satış

Yazımızın ortalarına doğru gelmiş bulunmaktayız, kısa ve öz bir şekilde sizi sıkmayarak tasarımın amacını anlattık.

Dilerseniz tasarıma nasıl erişebileceksiniz biraz bundan bahsedelim, başlıkta olduğu gibi tasarım ücretsiz ve sınırsız kullanıma sahiptir. Tasarımın içerisinde herhangi bir reklam bulunmamaktadır, içiniz rahat bir şekilde kullanabilirsiniz.

Tasarımı indirmek için yapmanız gerekenler

Güvenlik amacıyla bu işlemi yapmaktayız, makalemizin sonunda bulunan yorum yap butonuna basarak bu makalemize anlamlı bir yorum yapmanız gerekiyor, yorum yaparken e-posta adresini doğru yazmayı unutmayın tasarım e-postanıza gönderilecektir. Merak etmeyin bilgileriniz sistemimiz tarafından saklanmaktadır

CSGO Oyununu İNDİR

Makalemizi sonuna kadar okuduğunuz için teşekkür eder, iyi günler dileriz. Bir sonraki makalemizi bize yorum yaparak önerebilirsiniz.

30 YORUMLAR

  1. Merhaba tasarım çok hoşuma gitti üstünde bazı değişiklilikler yaparak teamspeak3 versiyonuna geçirmek istiyorum tasarımı gönderirseniz sevinirim.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here