CS:GO Pratik Rütbe Atlama Yöntemleriyle Global Olun

0
488
cs go rütbe atlama yolları global olma yöntemi

CS:GO 2012 yılında piyasaya sürülen dünyanın en popüler FPS savaş oyunlarından bir tanesi. Halen eski sürümleri binlerce oyuncu tarafından özel serverlerde Steam üzerinden oynanmaya devam eden bu aksiyon dolu oyunda amaç takım veya tek başınıza en çok raund kazanmaktır. Rekabetçi modda ise rütbe sistemi vardır. İster kendi takımınızla isterseniz de arkadaşlarınızla girebildiğiniz rekabetçi maçlarda Mirage gibi haritalarda oynayarak maç kazanmaya ve rütbe atlamaya çalışırsınız. Peki CS:GO’da rütbe nasıl atlanır? Rütbe atlamanın pratik bir yolu var mı? Aylardır oynadığı halde halen nova gibi alt rütbelerde takılan oyuncular ne yapmalıdır? Gelin birlikte öğrenelim.

CS:GO Rütbe Atlama Yöntemleri

Öncelikle oyunda neden rütbe almalısınız, önemi nedir bundan bahsedelim. Dostlar, oyunda kendi seviyenize göre profesyonel oyuncularla oynamak her zaman daha keyiflidir. Amatör hatalar yaparak rütbe atlamanıza engel olan oyunculara düşmek daima insanları yoran ve oyundan soğutan bir eylem olmuştur. Bu tür amatörlere denk gelmemek, daha zorlu ve çekişmeli maçlar oynamak için global gibi rütbelere yükselmek gerekiyor. Peki nasıl global (en yüksek rütbe) olunur?

İlk olarak oyunda çok seri davranışlar sergileyin. Tutuk ve yavaş davranarak amatör davranışlar sergilemeyin. Daima hızlı ve hareket halinde olun. Bu sayede hem daha seri hareket etmeyi öğreneceksiniz hem de rakiplerinizin sizi alt etmesine engel olacaksınız.

Rütbe atlamak içinse yapmanız gereken farklı galibiyetler almak, çok yüksek kill sayısına ulaşmak, oyunda sürekli bomba patlatmak yada bomba imha etmek, son kalan oyuncu olarak takımınıza oyun kazandırmak, takımın en skorer ismi olmaktır. Tüm bunlar kayıt altına alındığından maç sonunda rütbe atladığınızı göreceksiniz.

Özellikle farklı kazanılan maçlarda ve yüksek kill sayılarına ulaşılan maçlarda göreceksiniz ki kısa süre içinde global gibi rütbelere yükseleceksiniz. Ancak bunun için takımınızın da iyi olması gerekiyor. Bu nedenle önerim en az sizin kadar iyi oynayan takım arkadaşları bulun ve rastgele oyuncularla eşleşmekten çekinin. Oyunun eşleştirme sistemi bazen çok alakasız rütbedeki oyuncuları eşleştirebiliyor, siz keleş iken nova 1 oyuncuyla aynı takımda olmak istemezsiniz.

İyi oyunlar!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here