CS:GO Oynayarak Para Kazanma Yöntemleri

0
871
cs go oynayarak para kazanma

CS:GO (Counter Strike:Global Offensive), 2012 yılında Valve şirketi tarafından selefinin son ve en gelişmiş versiyonu olarak piyasaya sürülen FPS aksiyon ve savaş oyunudur. Takımınızla veya tek başınıza oynayabildiğiniz oyunun hikayesine neredeyse her oyuncu hakimdir. Peki CS:GO oynayarak para kazanabileceğinizi biliyor muydunuz? Zengin olmanın dahi mümkün olduğu, oyuncu sayısını gittikçe arttıran e-spor arenasında yerinizi alarak yada daha niş sektörlerde cs:go yayınları yaparak para kazanabilirsiniz. Gelin CS:GO para kazanma yöntemlerinin detaylarına bakalım…

CS:GO Para Kazanma Yöntemleri

Dünyanın en popüler oyunlarından birini konuşuyoruz. Artık her eve giren, genç yaşlı herkesin en az bir kere oynadığı çok gelişmiş bir oyun. Uzun yıllardır aralıksız oynanmaya devam ediyor. Hatta eski sürümlerinin oynandığı serverler halen aktif ve Steam üzerinden satışı da devam ediyor. Peki ben nasıl CS:GO’dan para kazanabilirim diyorsanız buyrun o yöntemlere…

İlk yöntem oyunu profesyonel olarak oynayanlar için. Bu oyun dünyanın her yerinde Twitch ve Mixer gibi platformlarda takip edenler var. Sayıları milyonları bulan bu kitle sayesinde e-spor arenası da çok gelişti ve haliyle yüklü paralar kazanabiliyorsunuz. Dünyanın en büyük takımları milyon dolarları bulan para ödüllerini cebe indirebiliyor. Aylık düzenli maaş alan ve sponsorluk geliri elde eden bu oyunculardan biri de siz olabilirsiniz.

Tek yapmanız gereken oyunu profesyonel olarak oynamak, takım kurmak ve faceit gibi turnuvalara katılarak adınızı duyurmak. Bunun kolay olduğunu iddia etmiyorum, e-sporcular bu işi gerçekten iyi yapıyorlar ve sıkı rakipleriniz var. Bu nedenle ciddi zaman ayırmak ve antrenman yapmak zorundasınız. Ayrıca takım arkadaşlarınız da aynen sizin gibi profesyonel olmalıdır. Bunun en iyi örneği bireysel olarak Özgür Woxic Eker, takım olarak Space Soldiers diyebiliriz. Tamamen ülkemizde oynayarak takım kuran ve yurtdışında adlarını duyuran bu takım ve kişiler CS:GO oynayarak para kazanmanın en somut örnekleridir.

Sizler de hem profesyonel bir oyuncu olarak adınızı duyurmak, hem de turnuvalarda boy göstererek ödül paralarını kazanmak istiyorsanız tek yapmanız gereken takımınızı kurmak ve alt klasman da olsa turnuvalara katılmaktır.

Bol kazançlar!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here