CS:GO güncellemesi oyundan son değişiklikler
CS:GO güncellemesi, oyun yeni bir güncelleme paylaştı. Counter-Strike'daki değişiklikler nelerdir? İşte en son CS:GO güncellemesi için yama notları.

CS:GO güncellemesi, oyun yeni bir güncelleme paylaştı. Counter-Strike‘daki değişiklikler nelerdir? İşte en son CS:GO güncellemesi için yama notları.

CS:GO Güncellemesi Hakkında

En son CS:GO güncellemesiyle ilgili ayrıntıları mı arıyorsunuz? Yeni silahlar ve haritalar veya oyunun ana cephaneliğine önemsiz olsun, meta üzerinde kalmak bu rekabetçi FPS’ye hükmetmenin anahtarıdır.

Counter-Strike: Global Offensive, diğer oyunlar gibi güncellenmiyor. League of Legends ve StarCraft 2’nin beğenileri her küçük değişikliği test etmek için haftalarını harcıyor. Dota 2 her üç ayda bir güncelleme getirsede, CS: GO’nın değişiklikleri öyle ince ki, günden güne giriş yaptığını bile fark etmeyebilirsiniz. Bunu fark etmenize yardımcı olmak için, bu yayında canlı sunucuları isabet eden en son CSGO güncellemelerini izleyeceğiz. Valve her oyunda önemli yamalar yaparsa, neyin endişe duymaya başladığını, neyin olmadığını ve ayrıca elimizden geldiğince tam bir değişim sağladığını size bildiririz.

CS:GO’nun en son sürümü 2 Mayıs’ta yayımlandı ve bazı küçük harita değişiklikleri içeriyor.

Sirocco

  • Oyuncuların takıldığı çeşitli alanlara klip fırçalar eklendi.
  • Düşen nesnelerin kaybolabileceği delikleri tıkamak için çeşitli fizik klipleri eklendi.
  • Deniz feneri köprüsünün karşı tarafına ikinci merdiven eklendi.
  • Kasbah ızgarasındaki çarpışmanın değiştiği için el bombaları geçecek.

Bu CS:GO güncellemesindeki tüm değişiklikler bunlar. Bu, oldukça küçük bir harita, temel olarak görece küçük harita ayarlarına odaklandı.

CS:GO’da yapılan bir önceki güncelleme hakkında bilgi almak isterseniz, CS:GO Battle Royale moduna yeni bir harita eklendi adlı makalemize göz atmayı unutmayın!

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here